
Rijaliti zvezda Stanija Dobrojević nedavno je raskinula vezu sa Asminom Durdžićem, aktuelnim učesnikom rijalitija.
Nedugo zatim, njen poklon od nepoznatog momka izazvao je pravu pometnju na društvenim mrežama, zbog čega se Stanija ponovo oglasila kako bi stavila tačku na sve spekulacije.
Naime, jedno veče u Americi ju je sačekao buket cveća od nepoznatog momka, čime se pohvalila na mrežama. Uz to, pokazala je i poruku u kojoj joj udvarač otkriva gde tačno živi i da su komšije.

Ova objava izazvala je lavinu komentara i brojne osude, zbog čega je odlučila da stane na put spekulacijama.
– Šta učini jedan buket ruža? Napisala sam na storiju da to može samo Serbian boys. Za one koji se prave da ne razumeju, živim u Americi a ovo je manir naših Balkan momaka. Sve jasno. A onda, cirkus. Odjednom je buket ruža „udar“, „provokacija“, „poruka bivšem“. Pa još pitanje zašto Serbian boys, a šta je Asmin? E sad pažljivo. Tema nikada nije bila vera. Tri godine nije bila tema, pa neće ni sada. Da je vera bila problem, ja sa tim čovekom nikada ne bih bila. Srpkinja sam. I to Srpkinja koja drži do svoje vere, svoje tradicije i svog identiteta. Tako sam vaspitana i toga se ne odričem ni zbog koga. Držim se svog, i poštujem tuđe. Tačka. Poštujem svaku veru i svakog čoveka koji veruje u Boga, jer vera ne pravi loše ljude – napisala je ona, te nastavila:

– Drugo, dete sam rata i čoveka koji je bio političar i koji je u tom ratu ubijen. Sa takvom životnom pričom imam više nego pravo da govorim o mnogim temama, ali ne biram to. Ne mešam se ni u politiku ni u vere. Mešam se samo u ljubav. I širim samo ljubav – dodala je Dobrojevića.
– Zato svima koji pokušavaju da iz buketa ruža naprave verski ili politički rat poručujem samo jedno: sram vas bilo. Sada slobodno, diskutujte, palite se, izvrćite moje reči, pravite teorije, ma možete i na glavu da se okrenete – ne zanima me. Ko u buketu ruža vidi mržnju, nosi je u sebi. Ko u mojoj reči traži rat, sam ga vodi. Svog identiteta se ne odričem, tuđe poštujem. Mržnju ne nosim, ratove ne vodim. Ovo nije rasprava, ovo je tačka – naglasila je ona.
PROČITAJTE JOŠ:
„SVAKI SNOŠAJ, PA DETE“ Adaktarovi PONOVO ŠOKIRALI JAVNOST IZJAVOM: „Ne koristimo gumice“ (VIDEO)
Hypetv.rs/E.B.
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.

Muzička diva Vesna Zmijanac sprema spektakl za pamćenje u Beogradskoj Areni. U saradnji sa prestižnom Hype produkcijom, legendarna pevačica nastupiće 14. maja 2026. godine. Sa početkom u 20.30 časova.
Ovaj koncert biće svečana proslava njene bogate karijere koja traje više od četiri decenije. Hype produkcija planira produkcijski nivo koji nadmašuje sve što je dosad rađeno.
Najsavremenija scenografija, impresivni vizuelni efekti, orkestar pod dirigentskom palicom vrhunskih muzičara i iznenađenja koja se kriju za specijalnu noć. Samo su delić onoga što publiku očekuje.