Background adbanner
calendar

Subota 31. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„PECI SU U PRODUKCIJI REKLI DA JE FAVORIT!“ Neca otkrio zašto njegov brat nije NAPUSTIO RIJALITI nakon brutalnog nasilja „TI SI BOLESTAN“ Anđela BEZ MILOSTI VREĐA GASTOZA, Marinković joj spustio brutalno, trese se sve od njihove svađe ZA SAMO MESEC DANA SKINULA 9 KILOGRAMA Ovo je čudesna DIJETA Tamare Milutinović, jela samo OVE TRI NAMIRNICE MINA KOSTIĆ U VENČANICI! Pevačica blista od sreće, ostvarila joj se velika želja (FOTO) OVA TRI HOROSKOPSKA ZNAKA SE BRZO I LAKO ZALJUBE: Da li ste MEĐU NJIMA?! „SVE VREME JE IMAO…“ Anita Stanojlović ne može više da ćuti, RAZOTKRILA PORODIČNE TAJNE RANKOVIĆA, u sve umešana Teodora Džehverović PIJE GA UMESTO KAFE Ovaj napitak Jelene Đoković čini čuda, neverovatno topi masti i daje energije STANISLAV KROFAK ULAZI U RIJALITI Šokirao priznanjem o tuči Maje i Filipa, pa razotkrio bivšu do srži DOTERAJTE LINIJU PRED LETO, NIJE TEŠKO SMRŠATI! Samo se pridržavajte ovih 7 proverenih pravila NOVA AFERA TRESE RIJALITI! Ena Čolić priznala da je SPREMNA na sve za Marka Stefanovića, Sanja Grujić na APARATIMA „ISTI JE ZOLA“ Marija Kulić ne može više da ćuti o Miljaninom NOVOM DEČU, razotkrila ga potpuno! NIJE ŠALA! Princ od Vranja hteo je da bude pekar! GODINAMA SMO ŽIVELI U ZABLUDI! Ovo je pravo ime Dina Merlina, mnogi ćete se ŠOKIRATI kad OVO VIDE ODBIJENE ŽALBE ZVEZDE I BUDUĆNOSTI: Kalinić ne igra, Morača praznija EVO ŠTA ĆE OD BOGATSTVA PRIPASTI STEFANU KARIĆU Raskrinkane porodične tajne, biće jedini NASLEDNIK “POBEDNIK UZIMA SVE, GUBITNIK MORA DA PADNE” Saša Mirković svojom objavom ZAPALIO MREŽE, a OVAJ DETALJ krije SPECIJALNU PORUKU? Da li su nekome upućene OVE REČI?

ŠTA JE PACOVI, ĆUTIMO? Lagali narod da će Vučić potpisati kapitulaciju! Juče se sladili, danas smišljaju novu laž

Objavio: RHT
28/02/2023 9:20 AM

Sinoć su se raspršili snovi lažnih patriota

Foto: A.K./ATAImages

Vučić se u Beograd ne vraća sa potpisanim predlogom kako su danima pretpostavljali iz opozicije, ekstremisti i autošovinisti se dave u suzama.

Sada su se ućutali, a čim ćute to je verovatno znak da smišljaju novu laž.

Izvinjenja za sve gadosti koje su izmišljali sigurno neće biti, već će se poput pacova zavući u mrak dok na svetlost dana ne izađu sa novom bljuvotinom.

Šefu države u Briselu pitanje je postavio i albanski novinar, koji ga je na engleskom pitao da li je spreman da prizna Kosovo.

– Mi smo uvek poštovali Povelju Ujedinjenih nacija i naš Ustav, a po njemu su Kosovo i Metohija deo Srbije. Hvala vam veliko – odgovorio mu je Vučić.

U Skupštini je Vučić bezbroj puta ponovio da neće biti priznanja lažne države, neće Priština dobiti stolicu u UN.

Vruć šamar Kurtiju i onima u Srbiji koji vode kampanju protiv ZSO i predsednika Srbije, saveznici sada zajedno cmizdre.

Predsednik je istakao da je od svih onih priča da će juče u Briselu nešto biti potpisano nije bilo ništa, ali da je važno da se razgovaralo.

– Neko je mislio da će sve da se završi za jedan dan, to ne ide tako. Kurti je i došao sa idejom da se nešto potpiše ali toga nije bilo. Ja čekam da vidim implementacioni plan. Pitate me za mapu puta, jesmo li nju dogovorili. Na mapi puta tek mora da se radi, a na njenom početku mora da bude ZSO – istakao je Vučić, koji je dodao da se prethodnih dana i nedelja u Srbiji vodila kampanja protiv Zajednice srpskih opština.

– I, šta sad, opet lagali? I Patrik Ho Jeremić, i hrvatski Ponoš, i francuska mrvica Miloš Jovanović, i gđa Stamenkovski, i nežni Boško – svi lagali, sve vreme. Srbiji otežali poziciju u nadi da sebi stvore milimetar da dođu na vlast – napisala je sinoć premijerka Brnabić.

Izvor: alo.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner