KAKO JE MOGUĆE DA PTICE NE UDARI STRUJA DOK SEDE NA DALEKOVODIMA? SORAJA ŽIVI U STANU OD OSAM MILIONA EVRA! Ima 440 kvadrata, privatan park i šoping centar, velnes sobu, saunu EVO ŠTA ZNAČE TRAGOVI NA NOGAMA KADA SKINETE ČARAPE! Otkriveno šta to govori o vašem zdravlju, ovo nikako ne smete da ignorišete “UPLAĆENO MI JE 1.400.000 na račun da UĐEM U RIJALITI!” Aleksandar Požgaj BEZ CENZURE “Dokumenta mi još nisu vraćena!” (VIDEO) EVO KOJI SIMPTOM INFARKTA SVI IGNORIŠU! Ako osetite ovaj ukus u ustima, moramo obavezno posetiti lekara SRBIJA POBEDILA JUŽNI SUDAN! Jokić i Bogdanović zakazali četvrtfinale sa Australijom “NE KRIJEMO SE JER…” Ivan Marinković ne može više da ćuti, hitno se oglasio i priznao sve o novoj devojci! “MOJOJ ĆERKI JE DALA PREZIME DRUGOG ČOVEKA!?” Deni Boneštaj o bivšoj vanbračnoj supruzi! “Nikada nisam slao novac za ćerku!” TUGA! “IMALI SMO 3 SMRTNA SLUČAJA ZA GODINU DANA!” Deni Boneštaj u suzama: “Nikada neću zaboraviti njegovu smrt, pozdravio se sa svima i samo naslonio glavu i preminuo” EVO KOLIKO ČESTO TREBA DA PERETE BRUSHALTER! Ukoliko to ne radite, može se stvoriti ova bolest “VRATIM SE U SOBU, OPET ISTA PRIČA…” Potresno priznanje Dragane Mirković: “Sedim i plačem…” OPUSTILA SE, PREBACILA NOGU, A GRUDI KIPE NA SVE STRANE! Džehva nikad vrelija, pokazala čime raspolaže, nauljena mami na greh! (FOTO) DEVOJČICA sa 18 MESECI dobila PRVU MENSTRUACIJU, a sa PET GODINA RODILA SINA! Ko je Lina Medina, NAJMLAĐA MAJKA na svetu? SRBIJA POTOPILA FRANCUSKU I PROŠLA U ČETVRTFINALE OLIMPIJSKIH IGARA! Delfini plesali kao nekada MINISTAR DAČIĆ POSLAO JAKU PORUKU IZ LOZNICE: “Oluja” podsetnik na najveći egzodus Srba u Evropi posle Drugog svetskog rata! VESNU ZMIJANAC URNISALI ZBOG PROVIDNE HALJINE, ONA IM ODMAH ZAPUŠILA USTA: “Grudnjak me steže i guši” NASTAO HAOS!

SRBIJA POTOPILA FRANCUSKU I PROŠLA U ČETVRTFINALE OLIMPIJSKIH IGARA! Delfini plesali kao nekada

03/08/2024 8:53 PM

Srbija potopila Francusku

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ (STF)

Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara!

Delfini su u pravi čas proradili i potopili domaćina Igara Francusku sa 15:8 (4:2, 4:2, 4:2, 3:2) u meču koji je bio “biti ili ne biti” za obe reprezentacije.

Reprezentativci Srbije su od samog početka jako zagrizli i pokazali koliko ustvari žele da ostanu na ovom takmičenju. prvačetvrtina se završila sa predivnih 4:2 za naše reprezentativce, isto tako se odigralo i dugo i treće. Sledeći zadatak nam je da pobedimo Mađare.

TOK MEČA

4. ČETVRTINA

8. minut: Francuzi su nemoćni!

7. minut: Drašović uvećava prednost Delfina (15:8).

6. minut: Gol Drašovića nije priznat, ali jeste Vernua na drugoj strani (14:8).

5. minut: Ritam igre je opao… Miloš Ćuk kruniše Mandićevu asistenciju pogotkom (14:7).

4. minut: Imamo igrača manje, ali pre napada Franuza njihov selektor uzima tajm-aut. Odmor je urodio plodom na radost domaće publike – Vernu postiže gol (13:7).

3. minut: “Rvanje” u bazenu traje, a vreme teče… Francuzi imaju napad, ali nisu uspeli da ga realizuju do kraja.

2. minut: Bez golova na obe strane – nekoliko neuspšenih napada Srbije i Francuske.

1. minut: Srbija poslednju deonicu apočinje sa drugim golmanom! Nikola Dedović postiže gol (13:6).

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ (STF)/Srbija potopila Francusku

3. ČETVRTINA

8. minut: Filipović blista među stativama! U poslednjem minutu nije bilo golova.

7. minut: Branimo se sa igračem manje – odlična odbana Srbije! Ali odbranila se i Francuska.

6. minut: Novi gol Nemanje Uboviće iz zicer situacije (12:6). Francuzi prave faul u napadu… Ubović je ponovo bio u prilici, ali Fontani brani.

5. minut: Nastavlja se žestoka borba u bazenu, ali nema golova u dva napada. Isključen je Ranđelović i on završava meč – domaćin sa igračem više napada: ništa od tog napada.

4. minut: Francuzi ne koriste napad, lopta je za Srbiju – Strahinja Rašović, pa onda Viktor Rašović sa velike udaljenosti za 10:6. Srbija ima igrača više – Nemanja Ubović pogađa (11:6).

3. minut: Penal za Francusku – pogađa Rusilab (8:6)! Pad u igri naših vaterpolista – ali Nikola Jakišić je najbolji kada je najteže (9:6).

2. minut: Francuska odbrana sjajna! Sledi nova akcija domaćina, ali FIlipović brani – upisuje osmu odbranu!

1. minut: Srbija opet ima prvi napad! Greška i lopta je kod Francuza, branimo se sa igračem manje, i Botegas postiže gol iz šraube (8:5).

2. ČETVRTINA

8. minut: Narton pokušava lobom, ali lopta odlazi daleko iznad gola. Sledi napad Srbije – istekao napad! Pogodak Marzukija iz kontre (8:4).

7. minut: BOMBA MANDIĆA! (7:3) Francuzi prave faul u napadu i lopta je opet naša; Stevanović sada uzima tajm-aut! Osmi gol za Srbiju – Radomir Drašović zakucava loptu u mrežu (8:3).

6. minut: Francuska pokušava da sa dva centra uzdrma odbranu Delfina – i uspeva! Marzuki smanjuje prednost Srbije (6:3).

5. minut: Još jedan napad Francuske koji nije realizovan do kraja. Pola srpskih vaterpolista je ostalo bez kapica od žestoke borbe u bazenu! Ali, Petar Jakšić postiže prvi gol na OI (6:2).

4. minut: Neuspešan napad Francuske sa igračem više! Viktor Rašović je dodao Petru Jakšiću, ali ništa od pogotka. Sa druge strane Francuzi pogađaju stativu!

3. minut: Vico je potopljen i isključenje za francuskog igrača! Dedović je opet fauliran pred golom Francuske i biće penal – Strahinja Rašović pogađa peterac (5:2). Tajm-aut Francuske!

2. minut: Ništa i od novog napada Delfina. Sada su Francuzi na potezu, imaju igrača više – po peti put! Nisu ga iskoristili, izgubili su loptu. Srbija kreira napad sa igračem manje, ali Fontani skreće loptu Rašovića u korner.

1. minut: Opet Srbija ima prvi napad! Nismo ga iskoristili, kao i Francuzi svoj.

1. ČETVRTINA

8. minut: Nemanja Vico postiže svoj prvi gol na meču (3:1). Imamo igrača manje, te Vernu lako pogađa mrežu Filipovića (3:2). Na 5 sekundi do kraja prve deonice Strahinja Rašović posiže gol (4:2).

7. minut: Dedović nije bio precizan u novom napadu Delfina.

6. minut: Filipović blista na golu Delfina! Posle greške Srbija gubi loptu, isključenje Drašovića i Francuzi postižu prvi gol na meču (2:1) sa igračem više.

5. minut: Ništa od napada našeg rivala, sledi kontra Srbije koja ima igrača više i imamo drugi pogodak – Sava Ranđelović (2:0).

4. minut: Ranđelović pokušava, ali su Francuzi uspeli da se odbrane. Veliki pritisak Francuske na Mandiću – Fonatni brani sve šuteve naših vaterpolista.

3. minut: Još jedna sjajna odbrana Delfina!

2. minut: Kombinuju Jakšić i Ranđelović, lopta je stigla do Dedovića koji je fauliran i biće penal za Srbiju. Mandić pogađa peterac (1:0). Odlična obrana naših momaka, iako su Francuzi mnogo pritiskali…

1. minut: Prvi napad na meču ima selekcija Srbije! Rašović je šutirao, ali golman Francuske brani! Usledila je bezuspešna kontra Francuza.