GOTOVO JE! Srbija izgubila Pavlovića, Biser Bajerna izabrao reprezentaciju Nemačke
Gotovo je, Aleksandar Pavlović igraće za reprezentaciju Nemačke.
Mladi fudbaler Bajerna, Aleksandar Pavlović, po svemu sudeći izabrao je reprezentaciju Nemačke.
Gotovo je, nemci su shvatili ozbiljnost situacije i nameru selektora Srbije zajedno sa sportskim sektorom i direktorom, Stevanom Stojanovićem, da od Pavlovića naprave “orla”, pa su rešili ekspresno da reaguju.
Nemci su odlučili da ovaj put ništa ne prepuste slučaju, pa će Pavlović, kako stvari stoje, debitovati u dresu Pancera već u martovskim mečevima.

-Prema informacijama Bilda, nacionalni selektor Julijan Nagelsman u naredna dva prijateljska susreta igraće bez jedne od Bajernovih zvezda Leona Gorecke! Umesto njega šansu će dobiti njegov mlađi saigrač Aleksandar Pavlović- stoji u tekstu najtiražnijeg lista Evrope.
-Ovo je takođe važan signal srpskom savezu, koji se i dalje bori za dragulj Bajerna. Podsetimo. Pavlovićev otac je iz Srbije, pa bi on mogao da izabere i Srbiju. Ali ovaj potez Nagelsmana definitivno ga približava Nemačkoj.
Nemačka će u martu odigrati dve prijateljske utakmice, 23. marta protiv Francuske a tri dana kasnije odmeriće snage sa Holandijom.
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.