Background adbanner
calendar

Nedelja 8. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
DA LI STE SPREMNI ZA NALET HLADNOG FRONTA? Danas vrhunac toplotnog talasa, a onda obrt – evo šta nas čeka „Samo smo se gledali na hodniku“: Jasna Šćepanović o gubitku brata i borbi da ostane jaka HYPE PAPARAZZO! Prvo pojavljivanje Ane Korać nakon povlačenja iz JAVNOSTI: Stigla u Srbiju u opuštenom izadnju, a evo ko ju je SAČEKAO PALO POMIRENJE CARA I MAJE?! Marinkovićeva se POHVALILA novim poklonom, ono što je dobila će vas ŠOKIRATI (FOTO) KAKO NAPRAVITI KLIMU OD VENTILATORA? Rashladite stan za male pare, sve što vam treba imate u kući „K*RVO STARA, LEČENA ALKOHOLIČARKO“ Milena Kačavenda SROZANA DO SAMOG DNA, učesnik je rastavio na činioce MIA BORISAVLJEVIĆ SLAVI ROĐENDAN, NIKO NE VERUJE KOLIKO IMA GODINA: Fotkom u provokativnoj haljini oduševila sve, BRUTALNO JE ZGODNA BATINAŠI ZVERSKI TUKLI GLASAČA U ZAJEČARU! Čovek je sav krvav, ovo su lica nasilnika PRVI SNIMAK MILJANE KULIĆ IZ TOPONICE! Oglasila se ispijena, bleda i sa viškom kilograma -pred svima ŽESTOKO IZVREĐALA DOKTORKU! (FOTO) VELIKA IZLAZNOST GRAĐANA NA IZBORIMA U KOSJERIĆU I ZAJEČARU! Ovo su procenti glasanja do 14 sati OTKRIVENO DA LI JE MILE KITIĆ OTAC MACE DISKRECIJE Godinama se spekuliše, pevač odlučio da progovori: „Nemam ništa protiv…“ ON IMA 18 GODINA, ONA 38! Oženio se bivši rijaliti učesnik, njegova majka podelila SREĆNE VESTI: „Dobro došla, divna ženo našeg sina“ AKO STE ROĐENI U OVOM ZNAKU, BLAGO VAMA! Od 10. juna za vas kreće NAJLEPŠI PERIOD u 2025. MILJANA PO CEO DAN PLAČE I URLA U USTANOVI?! Marija šokira: „To joj je i kazna i lek“ SUTLIJAŠ SA VANILOM! Lako, a ukusno! „MOJA DUŠICA SLATKA…“ Biljana Dragojević RAZNEŽILA SVE fotkom sa unukom Rajanom, prizor iz porodičnog doma topi i najtvrđa srca (FOTO)

SOFIJA IZREŠETALA TERZU! Ponizila ga kao nikada do sada, ljubavnica ne štedi dečka, on propao u zemlju!

Objavio: RHT
04/11/2024 4:14 PM

Sofija izrešetala Terzu

Photo: Printscreen youtube/zadrugaofficial

U kući Odabranh ljubavni parovi igraju igricu za produžetak njihovog boravka. Oni su osmislili da svako izvuče papir na kom je napisan pojam, o kom mora da ispriča priču od pet minuta iz svog života, dok iz drugog šešira izvlače ime učesnika o kom moraju da pričaju sve najlepše.

Sofija Janićijević izvukla je pojam čarape.

– Loš je postupak što smo Bora i ja ušli na ovaj način u vezu, a opet smatram da sam se zaljubila i drago mi je. Znam da je greška, ali opet bih je ponovila jer mi je lepo sa ovim čovekom. Ovo je prvi čovek kog sam upoznala da mi je dečko, a da nosi ovakve čarape. To je to, čarape je reč. Ja sam htela dečka, a ne papagaja – rekla je Sofija. 

Sofija izrešetala Terzu

Photo: Printscreen Youtube/zadrugaofficial

Nenad Aleksić Ša izvukao je pojam Beograd, a on je odlučio da prvo zapeva.

– Najlepši grad u kom ću da živim dok postojim. Grad gde imate lepe momke, devojke, kafice i žive najdivniji ljudi na svetu. Dobrodošli, mi ćemo uvek da vas ugostimo – poručio je Ša.

Miona Jovanović izvukla je pojam cigarete.

– Ja sam na ovo navučena. Niko u mojoj porodici to ne koristi. Niko nije znao da sam počela da konzumiram, moji su saznali kad sam ušla u „Zadrugu 3“, a do tad sam ih krila ispod kreveta, po torbi i pričala da smrdim jer sam bila u kafiću. Došla sam ovde, tako su saznali i kad su došli kupili su mi paklu cigareta – govorila je Miona.

Hypetv.rs/E.B.

“Prijavili smo POLICIJI da ih drze PROTIV NJIHOVE volje!” Otac od Sha “Samo želim da mi deca izađu!”

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

PRODAJA KARATA ZA KONCERT ACE LUKASA I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner