Background adbanner
calendar

Sreda 13. Avgust, 2025

„PRAVO ZADOVOLJSTVO SOBOM I ŽIVOTOM DOLAZI POSLE 50.“ Snežana Dakić se oglasila sa mora: Grmi u kupaćem! (FOTO)

Objavio: RHT
13/08/2025 1:06 PM

Snežana Dakić se oglasila sa mora

Snežana Dakić uživa na Jadranskom moru, odakle se oglasila uz poruku.

Foto Printscreen Instagram/snezanadakic

Voditeljka Hype televizije podelila je nekoliko fotografija sa ostrva Vir, a može se primetiti kako fantastično izgleda u šestoj deceniji.

Foto Printscreen Instagram/snezanadakic

Snežana Dakić se oglasila sa mora

„Pravo zadovoljstvo sobom i životom dolazi posle 50. Znaš ko si, znaš i ko nisi! Ko su drugi, znaš šta hoćeš i šta nećeš. Možeš da više ne moraš mnogo toga, a možeš i da priuštiš sebi“, napisala je Snežana uz fotku na kojoj pozira na čamcu.

Foto Printscreen Instagram/snezanadakic

Pojavili su se brojni komentari gde su pohvalili Snežanin izgled, ali i razmišljanje u ovim godinama.

„Vi znate kako treba da živite život! Bravo“, pisali su joj.

Podsetimo, Snežana Dakić na Hype televiziji vodi emisiju „Male stvari“, kao i podkast „Sada i ovde“.

„RODITELJI SU DOLAZILI POTPUNO U MODRICAMA, IZUDARANI OD STRANE SVOJE MALOLETNE DECE“ Poslušajte iskustvo specijalnog pedagoga u „Malim stvarima“

Gošća proteklog izdanja podkasta je Sanja Sibinčić, specijalista ginekologije, akušerstva i specijalistu za vantelesnu oplodnju.

Ona je opisala zbog čega je muška plodnost duplo manja od ženske, kao i koje su najnovie mogućnosti savremene medicine kada je reč o borbi za potomstvo.

Hypetv.rs V.M.

„DANAS NEĆU PREPRIČAVATI PROŠLOST“ Snežana Dakić poslala svima važnu poruku (FOTO)

PRATITE NAS!

foto: HypeTv

Hype Zvezde

Nakon uspešnih audicija širom Srbije i regiona, novi muzički šou Hype Zvezde, u produkciji Hype imperije, uskoro će ugledati svetlost dana. Gledaoci će imati priliku da od jeseni uživaju u spektakularnom talent-šou programu koji najavljuje ozbilnu produkciju i značajan nagradni fond.

Poslednja audicija održana je u Beogradu, a tom prilikom se prisutnima obratio vlasnik i direktor Hype produkcije, Saša Mirković.

„50.000 evra je prva nagrada, druga je 30.000, a treća 20.000 evra. Nama kao Hype produkciji je važno da pružimo šansu svim ljudima da se iskažu“, rekao je Mirković.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner