Goran Grbović je danas razrešen dužnosti direktora Beogradske arene, a na njegovo mesto postavljen je Stefan Babić, iskusni menadžer iz Novog Sada sa bogatim iskustvom u obrazovanju, sportu i organizaciji.

Babić dolazi na ovu poziciju nakon desetogodišnjeg angažovanja kao direktor i osnivač privatne predškolske ustanove „Kermit“ u Novom Sadu. Po obrazovanju je diplomirani menadžer u sportu, sa završenim studijama na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja u Novom Sadu, kao i dodatnim obrazovanjem iz menadžmenta u sportu na Alfa univerzitetu.
Poznat po izraženim organizacionim sposobnostima, liderstvu i iskustvu u timskom radu. Babić je aktivno učestvovao i u radu Skupštine rukometnog kluba Partizan. Njegova profesionalna biografija uključuje i bogato znanje u oblasti upravljanja, administracije, elektronske komunikacije i rada sa bazama podataka. Što ga čini pogodnim kandidatom za vođenje kompleksnog sistema kakav je Beogradska arena.
U kratkom obraćanju medijima, Babić je najavio fokus na modernizaciju rada Arene. Veću otvorenost ka međunarodnim događajima i efikasnije upravljanje prostorom i resursima.
Razlozi za smenu Gorana Grbovića nisu zvanično saopšteni, ali izvori bliski upravi navode da je reč o „strateškim promenama u pravcu daljeg razvoja objekta“.
Više informacija očekuje se na konferenciji za medije narednih dana.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / N.Š.