
Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić, gostuje večeras u jednoj emisiji, kako bi se govorio o lažima blokadera i torturi koju je preživeo.
– Moja obaveza kao predsednika i ozbiljnog čoveka je da se izvinim, možda nekad i preteram u tome, ali sam svakakve gadosti slušao o sebi i svojoj porodici. To prevazilazi sve granice. Ako nije njima problem to da rade i da se ne izvine…i dan danas govore da mi otac nije otac, da mi se porodica bavi kriminalnim radnjama. Njima se žuri, nervoza je velika. Moju volju da pokolebaju ne mogu, niti da me pobede na izborima, kad god da se održe i oni to znaju – rekao je Vučić.
Hypetv.rs/Alo/M.K.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
					