Background adbanner
calendar

Četvrtak 3. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
OVOG LETA SE PAZITE MARGARITA OPEKOTINE: Evo kako nastaju i šta da uradite da ih izbegnete SAVRŠENI RECEPT ZA PALAČINKE OD HELJDE: Mekane i vazdušaste, razgrabiće se u trenu HITNO SAOPŠTENJE MUP-A! U neredima na raskrsnici Bulevara Kralja Aleksandra i Ruzveltove ulice POVREĐEN POLICAJAC NEĆE VAM SAMO RETROGRADNI MERKUR BITI PROBLEM: Spremite se, još dve planete kreću unazad i donose haos ALEKSANDRA I MILOVAN JAVNO REKLI DA SE VOLE! Progovorili o obnovljenom odnosu: „Ja sam mu oprostila jer me je lagao“ KAKO DA SE NAJKVALITETNIJE NASPAVATE? Naučnici preporučuju da se legne pre 22h – evo šta je efekat ZLATNOG PROZORA! JEZIVO SVEDOČENJE TUPAKOVOG DRUGA: Ljudi bliski reperu izveli morbidan ritual! STIŽU OLUJE OPASNIJE OD SUPERĆELIJSKIH! Izdato HITNO UPOZORENJE – evo kada se mogu OČEKIVATI NOVČANI HOROSKOP ZA JUL! Škorpije OČEKUJE ŠOK, Device moraju što pre da uspore sa trošenjem! BIVŠA UČESNICA RIJALITIJA IZAZVALA PANIKU: Pokazala opekotine po telu, fanovi u šoku! SREĆNE VESTI U DOMU SANJE KUŽET Voditeljka javno povrdila, čestitke se nižu (VIDEO) „NIJE VAMA DO UMRLIH, VAMA JE DO VLASTI! NE ZNATE NI JEDNO IME PREMINULIH!“ Građanin raskrinkao blokadere pred celim Beogradom! DONALD TRAMP ŠOKIRAO SVET NEUKUSNIM FLERTOM SA NOVINARKOM! Veliki skandal trese Belu kuću! EVO KAKO JE MAJKA ADAMA ADAKTARA IZGLEDALA PRE SVIH OPERACIJA Niko ne može da je prepozna, ne liči na sebe (FOTO) UMRO SVETSKI POZNATI GLUMAC: Njegova porodica za sahranu ima čudan uslov! SRBIJA U CRVENOM! Pred nama pakleni dani, na udaru nesnosnih temperatura

SKANDAL! Sloba Radanović uzvraća udaraca Dari Bubamari: „Trebala je da me pozove, ali ona ima svoje bubice…“

Objavio: RHT
17/04/2024 9:13 AM

Sloba uzvratio Dari!

Sloba Radanović bio je gost jedne emisije gde je jedva dočekao da prokomentariše aktuelne teme iz njegovog života. A jedna koja je svakodnevno na svim anslovnim stranama definitivno je rat sa koleginicom Darom Bubamarom.

foto: Marija Mladjen/ATAImages

Promenio sam se od kada je došao sin, sazreo sam, shvatio sam ozbiljnije život, oko deteta, najlepša moguća stvar koja može da ti se desi, to znaš i sam! – rekao je Sloba na početku.

Potom se Sloba nadovezao na sukob sa pevačicom Darom Bubamarom. On je aludirao da je Dara slagala da je on čuo demo verziju sa njenim glasom, budući da je pevač večeras istakao da je čuo samo Raletov glas. 

Sloba otkrio pozadinu

Danas je i Rale Ratković dao izjavu, sve je rekao, nisam ja hteo da se oglašavam. Ja o Dari nemam loše mišljenje kao čoveku, i dalje stojim iza toga da je ispao nesporazum. Malo se digla veštačka pompa, ne znam iz kog razloga. Svako neka sluša verziju koju voli, želim i njima mnogo pregleda, neka imaju i više nego ja. Na demo verziji je bio glas Raleta, to ne znam odakle joj ta informacija, nije tačno da sam nekome nudio. Darin glas nisam čuo. Da sam čuo, ja bih je pozvao da pitam da li planira da izbaci ili ne, ali nisam imao priliku da čujem da je to njena pesma, niti da mi je neko rekao da je to njena pesma. Možda je trebala ona da me pozove, ali ne znam što je otišlo predaleko – ispričao je Sloba, pa dodao:

O njoj nikada neću reći ništa loše, ja nju poštujem i cenim, nismo se čuli, nema potrebe. Više od ovoga nismo u sjajnim odnosima, ona ima svoje bubice… Ja znam da ja nisam kriv, to su stvari koje autor treba da reši. Ja nisam tu pesmu čuo kod tebe, pa otišao kod drugog u studio i otpevao, nego sam kod tog čoveka čija je pesma otpevao u studiju. Imam potvrdu i papire. Ja sam solo snimio pesmu, nije duetska. Rale je autor muzike, a Marina je tekst – završio je Sloba i tako stavio tačku na dalja nagađanja.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/J.V./pinktv

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner