Košarkaši Crvene zvezde u ponedeljak gostuju Cedevita Olimpiji, u meču 7. kola ABA lige.

Utakmica u Stožicama igra se od 17 časova, a četa Saše Obradovića će večeras posle treninga u hali „Aleksandar Nikolić“ otputovati u Ljubljanu.
„Kao što uvek kažem, mi moramo da se fokusiramo isključivo na sebe, naš tim i našu igru, izjavio je danas trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović uoči utakmice protiv Cedevita Olimpije u regionalnoj ABA ligi. Prethodnih sezona nismo pobeđivali tamo, čak je u nekoliko navrata Cedevita Olimpija slavila dominantno. Mi smo imali ogromnu potrošnju i duplo kolo sa gostovanjem u Dubaiju. Dobro je što imamo taj dan više koji će mi pomoći da pokušam da osvežim ekipu i da oporavimo igrače koliko je to moguće. Očekujem tešku utakmicu protiv visoko motivisane ekipe. Znamo kako igraju ekipe koje vodi Zvezdan Mitrović, znamo se i kroz borbe u Fransukoj, i privatno“, rekao je Obradović za zvanični sajt kluba.
Mladi igrač Zvezde Stefan Miljenović podsetio je da njegov tim neće biti kompletan na utakmici protiv „zmajeva“.
„Znamo da nas očekuje teška utakmica, protiv ekipe koja igra dobro u oba takmičenja. I dalje nismo kompletni, ali na nama je da se fokusiramo na našu igru, odigramo sa dobrom energijom, i nadam se uz podršku naših navijača dođemo do pobede“, naveo je Miljenović.
Košarkaši Cedevita Olimpije se nalaze na trećem mestu tabele grupe B regionalnog takmičenja sa četiri pobede i jednim porazom, dok je Zvezda šesta sa skorom 3-2.
Hypetv.rs/Sport.org.rs/I.R.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!