Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„SA NJOM BIH IMAO DECU“ Gastoz kroz suze o bivšoj devojci, Anđela na IVICI SLOMA: „Najbitnija mi je u životu“ HYPE TV PROGRAM ZA NEDELJU, 13. JUL! Evo šta vas sve očekuje – NE PROPUSTITE! „LOJALNOST NE NARUŠAVA SAMO S*KSUALNI ČIN, VEĆ I…“ Koji je najopasniji oblik PREVARE?! Saznajte sve u „Sada i ovde“ „JEDVA ČEKAM DA JE NE VIDIM“ Gastoz brutalno o Anđeli, Stefan je DOKRAJČIO, Đuričićeva grca u suzama! ODJEKNULA NAJVEĆA KOŠARKAŠKA EKSPLOZIJA! Micić POTPISAO za crveno-bele! Igraće ponovo u Evroligi! GORI IMANJE SLAVNOG GLUMCA! Ljudi u panici, vatrogasci imaju pune ruke posla! „PUKAO JOJ JE FILM!“ Raskrinkano pravo stanje braka Darka Lazića – supruga mu postavila šokantne uslove! ANĐELA NASTAVLJA DA PRETI UČESNICIMA! Brutalno udarila na Karića: „Izbaciću tvoje prepiske, da te prisetim“ OVA ZANOSNA PLAVUŠA JE MAJKA SOFIJE JANIĆIJEVIĆ Nigde se ne pojavljuje, a o njenom izgledu SVI BRUJE (FOTO) MNOGI SU MISLILI DA JE MLAĐA! Šokiraćete se kada čujete KOLIKO GODINA IMA STANIJA DOBROJEVIĆ! IZGORELO IMANJE DŽORDŽA KLUNIJA! Požar zahvatio 300 kvadrata imanja: Reagovali vatrogasci, a ovo je uzrok DEVOJČICA IZ SRBIJE NESTALA NA MALTI! HOROR SCENA U AMERICI! Kapiten KOLABIRAO pred finale klupskog SP! Samo je PAO na zemlju! NEVIĐENA DRAMA! Zorica Marković mora da se ISELI IZ KUĆE: Nije mogla više da izdrži, otkrila pravi razlog MAJKA KRISTIJANA GOLUBOVIĆA POZVALA POLICIJU! Žena uhapšena na Cvetkovoj pijaci, razlog je stravičan „ODLUČILI SMO DA SE RASTANEMO“ Goca Tržan ne može više da ćuti nakon toliko godina: „Udavio se pored mene, oboje smo krivi“

SAMIR POSLE OPERACIJE PONOVO HOSPITALIZOVAN! Oglasio se i sve otkrio!

Objavio: RHT
05/10/2024 11:22 PM

SAMIR POSLE OPERACIJE PONOVO HOSPITALIZOVAN

Za bivšeg rijaliti učesnika ova godina je loša jer se bori sa zdravstvenim problemima.

foto: M.M./ATAImages

Nakon što je u Istanbulu imao operaciju transplatacije bubrega, Samir je opisao kako mu je. Potom je rekao da je ponovo morao da ode u bolnicu.

„Nalazim se u toplom, sunčanom Istanbulu. Prošlo je 17 dana otkako sam imao operaciju na kojoj mi je uspešno odrađena transplatacija bubrega. Sve je odlično prošlo. Nakon nekoliko dana smo ujak, koji mi je bio donor, i ja pušteni iz bolnice na kućno lečenje. Par dana posle toga usledio je prvi lekarski pregled, tačnije kontrola i izvanredno je prošlo, parametri su bili odlični, sve je baš onako kako treba. Druga kontrola je zakazana za pet dana posle prve, poučen nekim iskustvom od te prve sve je bilo u redu, računao sam da će i na drugoj kontroli sve biti dobro i kupio sam avionske karte za dan posle kontrole za povratak kući za ujaka i za mene“, ispričao je Samir.

„Međutim, na drugoj kontroli se ispostavilo da je nivo kreatenina u krvi povišen i da se u predelu bubrega i dalje nalazi limfna tečnost. Lekari iz bolnice u kojoj sam operisan, gde sam imao sreće da dođem, su jako profesionalni i ništa ne prepuštaju slučaju. Odmah sam hospitalizovan i prva ideja je bila da se ponovo uradi taj kateter i da se limfna tečnost izdrenira. Međutim, pre same intervencije. Profesor doktor je odradio još jedan ultrazvučni pregled. Ustanovio je da trenutno nije potrebno stavljati kateter. A druga solucija je bila da se stavi stent u urinarni kanal. I da se kroz par nedelja na taj način izdrenira ta limfna tečnost“, izjavio je Ramović.

SAMIR POSLE OPERACIJE PONOVO HOSPITALIZOVAN

„Juče sam pušten iz bolnice. U ponedeljak mi je zakazana još jedna kontrola. I ako Bog da da bude sve u redu, u utorak ću biti kući. Predstoji mi period oporavka. Kritična su ta prva tri meseca gde čovek mora 100 odsto da se upravlja, pod imuno-supersivnim lekovima sam, između ostalog. Moj imunitet je spušten, oslabljen, da ne bi došlo u ovoj prvoj fazi do odbacivanja bubrega„, rekao je, između ostalog, Samir za Alo, zahvalivši se svim ljudima koji su bili uz njega.

Hypetv.rs V.M./Alo.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner