Nekadašnji kapiten Crvene zvezde, Dejan Milovanović, biće sahranjen u subotu, 20. septembra, na Novom groblju u Beogradu.

Poslednji oproštaj legendarnom vođi kluba s Marakane biće upriličen od 14.30 časova, kada će početi opelo.
Samo nekoliko sati kasnije, tačno u 19.00, na stadionu Partizana u Humskoj biće odigran 177. „Večiti derbi“, u okviru 9. kola Superlige Srbije.
Zajednica Superlige i Prve lige Srbije donela je odluku da u čast Milovanovića sve utakmice narednog kola, kako u elitnom tako i u prvoligaškom rangu počnu minutom ćutanja.
Podsetimo, tragedija se dogodila u utorak uveče, kada je Dejanu pozlilo tokom meča Lige vetrana između Zvezdare i PKB.
Uprkos ekspresnoj intervenciji lekara i pokušaja reanimacije, proslavljeni as je izgubio život.
U Crvenoj zvezdi je imao dva mandata, upisao јe ukupno 321 meč i postigao 40 golova. Na Marakani je podigao tri pehara prvaka Srbije i četiri trofeja u nacionalnom kupu.
Hypetv.rs/B.S./
GLEDAJTE NAS:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!
Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.