Background adbanner
calendar

Subota 28. Septembar, 2023

aktuelno ikonica Aktuelno
VLADIMIR TOMOVIĆ PONOVO U RIJALITIJU? Kršni Crnogorac objavio FOTOGRAFIJU IMANJA OVO JE ŽENA KOJA JE UNIŠTILA PAF DEDIJA! Bivša devojka Kesi ga tužila zbog zlostavljanja i sil*vanja, a onda je klupko krenulo da se odmotava! FANOVI ANITE I ANĐELA U ŽALOSTI?! Skandalozne poruke saučešća preplavile društvene mreže! ŠOK! (FOTO) “PRODUKCIJA MI JE DALA NEKE TABLETE U ZATVORU! Imala sam EPI NAPADE! Odmah su me odveli u URGENTNI” Sara otkrila PRAVU ISTINU ANĐELO RANKOVIĆ POBEGAO IZ BEOGRADA! Nakon istine o raskidu sa Anitom rešio da se povuče u potpunosti!? (FOTO) “JEDAN JEDINI MIROSLAV ILIĆ!” Mira Škorić emotivnom objavom rekla svima koliko joj znači saradnja sa legendom narodne muzike! (FOTO) VANREDNO UBACIVANJE! “TI SI ONAJ ŠTO VARA TRUDNU ŽENU” Sramno predstavljanje u rijalitiju! Kome je ovo smešno? “MIONA MI VIŠE IDE UZ STANISLAVA!” Iva Grgurić brutano iskrena o ljubavi Jovanovićeve i Ša EKSKLUZIVNO za Hype TV! “TADA SAM BILA LJUBAVNICA!” Gabrijela Pejčev priznala kako je povredila ženu Semira Džanković EKSKLUZIVNO u emisiji “Pretres”! “Da li ti je OTAC PREMINUO NA RUKAMA?” Pevačica u PRETRESU ispričala detalje iz PORODICE: Majka je bila više posvećena nama!” PROCURILA FOTKA MILANA STANKOVIĆA IZ KREVETA! Povukao se, pa sada sve šokirao! Morao hitno da se oglasi, a razlog je tajanstven! (FOTO) “NUDILI SU MI 100.000 EVRA ZA NOĆ DA IMAM INTIMNE ODNOSE” Anja Todorović progovorila o prostituciji u Dubaiju! ŽIVI BILI, NA MNOGA LJETA Vučić prisustvovao proslavi rođendana Miloša Zemana (VIDEO) ANITA OKRENULA NOVI LIST NAKON RASKIDA SA ANĐELOM! Stanojlovićevoj on pravi društvo, pratioci oduševljeni! Emotivni prizor topi srca! (FOTO) EKSKLUZIVNO! “Nina Đogani je uklonila tetovaže posvećene BIVŠEM!” (VIDEO) MILICA DABOVIĆ PONOVO ŠOKIRALA OBJAVOM! Ko nema para za pretplatu na sajt za odrasle, može da joj uplati na račun?! (FOTO)

ZVEZDA PALA U MONAKU Crveno-beli deklasirani u istorijskoj noći

Objavio: RHT
07/03/2024 6:17 PM

Tekstualni prenos utakmice možete pratiti na Hypetv portalu!

Monako-Crvena zvezda: 98:80

Tok meča:

Četvrta četvrtina:

39. minut – Džejms pogađa za dva – 98:76. Lazarević smanjuje na 98:78.

38. minut – Motiejunas povećava na 96:76.

37. minut – Motijunas poentira – 91:75. Strazel je pogodio bacanja za 94:75.

36. minut – Giedraitis poentira – 86:73. Džejms pogađa za tri poena – 89:73. Lazić smanjuje sa linije bacanja – 89:75.

35. minut – Jago pogađa uz prekršaj – 82:69. Pogađa i svoj 15. poen – 82:70. Džejm povećava na 84:70. Jago je polovičan sa penala – 84:71. Braun poentira – 86:71.

34. minut – Hol zakucava – 82:66.

33. minut – Mitrović je upisao 18. poen – 77:64. Raspucao se Blosomgejm – 80:64. Hanga smanjuje na 80:66.

32. minut – Razigrao se Okobo, pogodio je još jednu trojku – 75:60.

31. minut – Okobo trojkom otvara poslednju četvrtinu – 72:60. Neverovatan pad crveno-belih od rezultata 55:55.

Treća Četvrtina:

30. minut – Hol pogađa za 67:58. Lazarević pogađa za dva – 67:60. Hol u poslednjem sekundu četvrtine pogađa za dva – 69:60.

29. minut – Dijalo je pogodio – 63:58. Okobo je ponovo na liniji bacanja, ovog puta pogađa oba – 65:58.

28. minut – Okobo je polovičan sa penala – 60:57. Mitrović je zaradio četvrtu ličnu grešku.

27. minut – Gilespi donosi izjednačenje – 57:57. Hol zakucava – 59:57.

26. minut – Mitrović postiže poene posle ofanzivnog skoka – 54:53. Sa 16 poena je ubedljivo najefikasniji.Motijunas je precizan sa linije bacanja u jednom od dva – 55:53. Nedović je upisao svoje prve poene – 55:55.

25. minut – Motijunas je precizan – 52:49. Bolomboj pogađa pod faulom – 52:51. Promašio je dodatno bacanje. Nesportska greška Jaga. Okobo je pogodio oba bacanja za 54:51.

24. minut – Braun pogađa posle ofanzivnog skoka – 50:47. Mitrović smanjuje na 50:49.

23. minut – Odličan početak Zvezde, Bolomboj zakucava – 48:47.

22. minut – Blosomgejm pogađa za dva – 48:43. Jago smanjuje na 48:45. Njegovih 12 poena.

21. minut – Giedraitis trojkom otvara drugo poluvreme – 46:41. Njegovih devet poena. Motiejunas je promašio dva bacanja. Mitrović smanjuje posle lepe akcije – 46:43. Njegovih 12 poena.

21. minut – Giedraitis trojkom otvara drugo poluvreme – 46:41.

Druga četvrtina:

20. minut – Giedraitis je polovičan sa linije slobodnih bacanja – 46:38.

19. minut – Kemba Voker pogađa za dva pod faulom – 42:35. Novi problem za Zvezdu, posle Nedovića i Mitrović ima tri faula. Pogodio je Voker dodatno bacanje – 43:35. Jago je na deset poena, svih deset u drugoj ubacio – 43:37. Voker pogađa za tri – 46:37.

18. minut – Bolomboj poentira – 40:35.

17. minut – Utakmica je nastavljena posle višeminutnog prekida kako bi se Džejmsu odalo priznanje. Jago postiže svoj osmi poen – 38:33. Hol povećava na 40:33.

16. minut – Utakmica u Kneževini je prekinuta! Majk Džejms je od ovog trenutka najbolji strelac u istoriji Evrolige! Postigao je dvojku i tako za poen preskočio Vasilisa Spanulisa na večitoj listi strelaca u Evroligi. Amerikanac je postigao 4.456 poena do sata – 38:31.

15. minut – Blosomgejm pogađa trojku za najveće vođstvo Monaka – 34:25.

14. minut – Džejms je fauliran za dva bacanja. Pogodio je oba – 31:23. Izjednačio se sa Spanulisom na večitoj listi najboljih strelaca. Gilespi smanjuje na 31:25.

13. minut – Deveti poen Majka Džejmsa – 29:23.

12. minut – Jago je precizan za tri poena – 25:23. Serija Zvezde 6:0. Džejms prekida seriju Zvezde – 27:23. Njegov sedmi poen.

11. minut – Hanga trojkom otvara drugu četvrtinu – 25:20.

Prva četvrtina:

10. minut – Dijalo je sa linije bacanja povećava na 23:17. Serija 10:0 Monaka. Okobo za 25:17 na kraju prve četvrtine. Serija Monaka 12:0.

9. minut – Monako u naletu 7:0, Motiejunas pogađa trojku – 20:17. Braun za nastavak serije – 21:17.

8. minut – Kuatara pogađa trojku – 16:17. Tehnička Nedovića. Okobo pogađa bacanje – 17:17.

7. minut – Džejms smanjuje sa linije bacanja – 13:15. Njegovih pet poena, nedostaje mu još sedam do rekorda. Mitrović je upisao svoj deseti poen – 13:17.

6. minut – Bolomboj zakucava posle sjajne akcije crveno-belih – 11:13. Giedraitis je povećao sa penala – 11:15.

5. minut – Blosomgejm pogađa u kontri – 9:11. Braun za izjednačenje – 11:11.

4. minut – Sjajan početak Mitrovića, njegovih osam poena – 7:11.

3. minut – Mitrović još jednom precizan, njegova četiri poena – 4:7. Džejms je upisao prve poene – 6:7. Pogodio je i dodatno bacanje – 7:7. Mitrović pod faulom pogađa svoj šesti poen – 7:9. Promašio je bacanje.

2. minut – Giedraitis pogađa prvu trojku na meču – 2:5. Strazel smanjuje na 4:5.

1. minut – Motiejunas postiže prve poene na meču – 2:0. Mitrović postiže prve poene za Zvezdu – 2:2.

Košarkaši Monaka dočekuju Crvenu zvezdu u okviru 28. kola Evrolige.

ATA Images

Meč je zakazan za 19 časova, a košarkaši Crvene zvezde, iako znatno oslabljeni, ulaze u ovu utakmicu rešeni da ostvare pobedu!

Crvena zvezda počinje u sastavu Jago, Lazić, Giedraitis, Mitrović i Bolomboj.

Monako startuje sa petorkom: Džejms, Braun, Strazel, Blosomgejm, Motiejunas