Milena Kačavenda ne krije svoju zabrinutost – kako je ispričala u rijalitiju, Vanji Živić izgleda je „ponovo krenuo da ispada silikon iz zadnjice“. Nedavno, ona je išla na operaciju i zamenila silikone, međutim, usred oporavka navodno je došlo do novih komplikacija.
Iz tog razloga, njena bliska prijateljica Milena zatražila je hitnu pomoć produkcije. O svemu je otvoreno porazgovarala i sa cimerom Dačom Virijevićem.
– Nadam se da će da je izvedu. Na kapiji sam rekla šta sam videla. Kad se nisam onesvestila, to je ovoliko napolju. Probali smo da ga vratimo; ja, koja se ne bojim ničega, ali… Naterala sam je i rekla: „Moraš da prijaviš, sepsu ćeš da dobiješ, kumim te, kaži im, jer je ovo katastrofa“. Ovo je najgore od najgoreg što sam ikada u životu videla – govorila je Kačavenda.
Na Dačino pitanje da li misli da će Vanja ponovo morati na operaciju, jednako je iskreno odgovorila.
– Ovakvog ne mogu da joj vrate, ono je stravično. Rekla sam im: „Ako mi ne verujete, zovite je da je pogledate“. Dobiće sepsu i izgubiće glavu. Pitala sam koliko to traje, ona kaže mesec dana. Ispod mišića joj stoji – objašnjavala je ona, vidno potresena.
Hypetv.rs / N.Š.
GLEDAJTE NAS!

ZLATNI JUBILEJ VESNE ZMIJANAC

foto: Promo
Muzička diva Vesna Zmijanac sprema spektakl za pamćenje u Beogradskoj Areni. Legendarna pevačica nastupiće 14. maja 2026. godine. Sa početkom u 20.30 časova.
Ovaj koncert biće svečana proslava njene bogate karijere.
Dođite da zajedno zapevamo najveće hitove Vesne Zmijanac, pevačice koja punih 50 godina publici pruža dobru pesmu i velike hitove poput: “Jorgovani”, “Svatovi”, “Kunem ti se životom”, “Nevera moja”, “Sto života”, “Ovo u grudima” …. Ne propustite koncert koji već obećava da će biti nešto posebno!
Datum: 14. maj 2026.
Mesto održavanja: Beogradska Arena
Organizator: Hype Entertainment
Prodaja ulaznica: Tickets.rs
