Razotkriven Ivan Marinković

Uroš Stanić je osudio Ivana Marinkovića, optužujući ga da koristi svog sina Željka Kulića za rijaliti i da već godinama simulira blizak odnos sa njim.
Ostaću imun na nečije provokacije i više neću davati na značaju nekim osobama. Prvo mesto je Teodora Delić koja nije bila iskrena prema Bebici ni prošle sezone, a kamoli ove. Raskidala je sa Bebicom i vraćala se njemu, ona je jako neiskrena – istakao je Stanić ,te dodao:

-Druga osoba je Ivan Marinković koji godinama unazad folira svoj odnos sa Željkom koji nestane u jednom trenu. Treća osoba je Anđela. Smatram da si ispala jako neiskrena prema meni. Nisam to zaslužio, ispala si jako loša. Neiskrena si prema Gastozu – dodao je on.
JELENA FIZIČKI NASRNULA NA IVANA
Jelena Ilić prišla je Ivanu Marinkoviću u spavaćoj sobi.
Ona ga je napala jer je uverena da on ima plan protiv nje, kako bi je diskvalifikovao.
– Ja ne mogu ovo da trpim – rekla je Jelena.
– Koje? – pitao je on.
– Šta je bio plan za sutra? Ti bi da kažeš da sam ljubomorna bolesnica i utorak isto. Ti si gledao u mene, to samo ti možeš da radiš – govorila je Jelena.
– Sve i da je tako, šta je to tvoj problem? Nije tako – dodao je Marinković.

– Tebi je to bio plan da me diskfalifikuješ – rekla je Jelena, a onda ščepala Ivana i pljunula ga, nakon čega je on napustio krevet.
– A j**o mater više! – vikao je on i brisao lice.
Hypetv.rs/E.B.
BONUS VIDEO:
“Želeo sam da odustanem!” Miroslav Ilić “Ja sam rekorder po broju izvedenih koncerata u Beogradu!”
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK