Background adbanner
calendar

Sreda 16. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ILON MASK NAPOKON URADIO DNK TEST: Evo da li je on otac deteta poznate influenserke! MIRKA VASILJEVIĆ POBESNELA NA JAVNOM MESTU! Ovo ju je izbacilo iz takta: “Ajde, molim te!” “POČIVAJ U MIRU, BILA SI VELIKI DRUG I ODLIČAN SARADNIK!” Saša Mirković se potresnim rečima oprostio od Daniele Boračeve! (FOTO) DRAGANA MIRKOVIĆ VOZI AUTO NA VODI! Pevačica probala vodene avanture, evo kako se provodi u Dubaiju! (FOTO) OGROMAN SKANDAL U MADRIDU! Zvezda Reala hvatala za VRAT junaka Arsenala! Kamere sve SNIMILE! (VIDEO) MAČKE JE IPAK POTREBNO KUPATI? Evo koliko često – veterinar otkriva šokantan podatak MAJA MARINKOVIĆ NAPRAVILA HAOS FILIPU CARU! Totalno pobesnela što nije pozvana na Leonin rođendan, celu noć DIVLJALA! OTKRIVENA DIJAGNOZA ENE ČOLIĆ! Evo zbog koga je OBOLELA, otkrivena MRAČNA ISTINA OTKRIVENO KOLIKO ĆE DA KOŠTA SVADBA TEE I IVANA! Pevačica nije štedela ni dinara, a na ovoj lokaciji će biti! POZNATI PAROVI POLUFINALA LŠ! Evropa dobija novog KRALJA! Real ISPAO, Inter preživeo! (VIDEO) GASTOZ IMA PRIVATNE SNIMKE SA MILICOM VELIČKOVIĆ I ANOM RADULOVIĆ! Nađa progovorila o svemu: “Sa njom sam videla or*lni s*ks!” DEFINITIVAN RASKID MARKA I SANJE?! Stefanović bacio oko na Sofiju Janićijević, evo ko ih je RAZOTKRIO! ANABELA ATIJAS BRUTALNO ODBRUSILA VESNI ĐOGANI: “Godinama me ne ostavljaju na miru!” “MARIJA ŠERIFOVIĆ ME JE MOLILA NA KOLENIMA DA SE VRATI! Ona je pokvarena i licemerna osoba! Pozivam je da se JAVNO IZVINI, ili ću tek početi da PRIČAM SVE!” Saša Mirković brutalno o pevačici i nekadašnjoj saradnici “NEMOJ DA ME VUČE ZA JEZIK! BOLJE DA SE IZVINI JAVNO” Saša Mirković o ODNOSU majke Marije Šerifović sa ROĐENIM BRATOM VEĆE ZA PAMĆENJE U SKOPLJU! Zvezda i Vardar ispratili u VEČNOST nastradale u Kočanima!

Provokacije usred Beograda: Bilbija poslao poruku provokatorima

Objavio: RHT
24/03/2023 8:03 PM

Austrijski ekonomista Ginter Felinger i predednik nevladinih organizacija za proširenje NATO-a po svemu sudeći ne prestaje da propagira svoju srbomrzačku šemu pa tako i dalje provocira srpski narod. Na to se osvrnuo austrijski preduzetnik David Bilbija.

Foto:Facebook

Baš danas kada se navršavaju 24 godine od zvuka prvih sirena koje su najavile NATO agresiju na tada Saveznu Republiku Jugoslaviju, kada su se začuli prvi projektili koji su nemilosrdno ispaljivani narednih 78 dana, Ginter Felinger je odlučio da usred Beograda tačnije u kompleksu “Beograd na vodi” raširi zastavu tih istih agresora i napiše samo četiri reči koje su digle javnost na noge: “Hvala za oslobođenje Srbije”, stoji u opisu fotografije na kojoj je Felinger sa NATO zastavom, piše Kurir.

To je izazvalo bunt i kod preduzetnika Davida Bilbije iz Beča, čiji su korijeni potekli sa prostora Republike Srpske.Komentar prenosimo u cjelosti:

Poruka strancima, … Ratom protiv ostatka Jugoslavije, koji je prekršio međunarodno pravo, bombardovanjem Beograda, kojim je prekršeno međunarodno pravo, i odvajanjem Kosova, čime je prekršeno međunarodno pravo, počelo je doba u kojem je zabrana upotrebe sile zapravo bila ukinuta, i teritorijalni integritet država uopšteno prema međunarodnom pravu. Predsjednik Barzani u Sjevernom Iraku je htio da odvoji isti, rečeno je da se to ne može bez saglasnosti Iraka u cjelini, rekao je: “Zašto, pa moglo je i sa Kosovom”.

I ruski političari se takođe oslanjaju na Kosovo po pitanju Krima. Što se tiče misije KFOR-a, svi se pozivaju na Rezoluciju 1244 Savjeta bezbednosti iz koje sada, citiram: “Rezolucija Saveta bezbednosti: U njoj se navodi da Savet bezbednosti ovlašćuje generalnog sekretara da obezbedi privremenu upravu za Kosovo pod kojom narod Kosova može da uživa značajnu autonomiju u okviru Savezne Republike Jugoslavije.“ A u Aneksu 1 rezolucije od riječi do riječi ponovo je formuliran sljedeći cilj: Suštinsku samoupravu za Kosovo, uzimajući u obzir principe suvereniteta i teritorijalnog integriteta Savezne Republike Jugoslavije i drugih zemalja u regionu. Vi ste zajedno sa drugim vladama stvorili negativan primjer kršenja međunarodnog prava, a zbog kršenja rezolucije otcjepljenjem Kosova više nema osnova za vojnu akciju.

Inače, misija KFOR-a traje 24 godine, do sada su troškovi oko 5,5 milijardi evra i ne nazire joj se kraj. Sve međunarodne misije pate od činjenice da nema shvatljivog cilja i da se ne nazire kraj. U mandatu za KFOR, zadaci su takođe definisani, to uključuje integraciju vojnih snaga bezbjednosti sa Kosova, a sada i doslovno

– njihovu pripremu u evroatlantske strukture. Šta znači da Kosovo treba da uđe u NATO? Da li to znači da ćete ostaviti KFOR tamo još 50 godina? Apsurdni ste. Ako je nešto ugroženo na Kosovu onda su to srpski manastiri i svetilišta, ali ih i onako ne možete zaštititi, pa samim tim odje*** sa Kosova, napisao je Bilbija.

Izvor: centralniportal

hypetv.rs

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner