PRODUCENT NIKOLA BUROVAC ZA „KRUPAN KADAR“: Serija „IGRA SUDBINE“ ne sme da bude sklonjena sa TV ekrana!
Poznati pevač i producent Nikola Burovac, gostovao je u emisiji „Krupan kadar“ autorke Jovane Popović, na Hype televiziji.
Nikola Burovac je u poznatoj emisiji otkrio da popularna serija „Igra sudbine“ ima veliku gledanost i zbog toga kako je rekao se mora nastaviti snimanje. Burovac veruje da će nova sezona biti još bolja i da će s novim epizodama primamiti još veći broj gledalaca.

-U interesu je televizije da se nastavi snimanje serije „Igra Sudbine“, koja na dnevnom nivou ima veliku gledanost i ona ne treba da bude sklonjena sa malih ekrana. Verujem da će nova sezona vratiti staru i primamiti novu publiku. Veliku zahvalnost imam prema scenaristi Žarku Jokanoviću – otkriva poznati producent.

Burovac smatra da dobar glumac ne može nikada biti dobar producent, već da svojim talentom može mnogo više da doprinese kao akter u nekoj seriji ili na filmu. Nikola je objasnio glumici i voditeljki Jovani Andrić Popović da dobar glumac može biti sjajan reditelj.
-Retko je u praksi da dobar glumac može biti i dobar producent, a dobar glumac i te kako može biti dobar reditelj i scenarista – dodao je Burovac u emisiji „Krupan Kadar“.
CELU EMISIJU MOŽETE POGLEDATI NA NAŠEM YT KANALU:
AUTOR: HYPETV.RS
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.