“NE BIH DA KOMENTARIŠEM….” Hitno oglašavanje Miličine porodice nakon njenog porođaja, ŠOK REAKCIJA!
Hitno oglašavanje Miličine porodice nakon njenog porođaja

Bivša rijaliti učesnica Milica Veličković porodila se i na svet donela devojčicu.
Proteklih četiri meseca svakodnevno je bila u centru interesovanja javnosti, jer je tokom prethodne sezone rijalitija ostala u drugom stanju sa Borislavom Terzićem Terzom, koji ju je letos i verio.

Danas je Milica u 13 časova ušla u salu za porođaj, a mnogi su željno iščekivali da Milica što pre na svet donese Barbaru.
Iako je porođaj potrajao, sada kada se Milica porodila i kada je sa bebom sve u najboljem redu, a njena baka Stana otkrila je za medije kako se oseća nakon vesti da je postala prababa.
Hitno oglašavanje Miličine porodice nakon njenog porođaja
– Osećam se predivno, kao svaka prabaka – otkrila je Stana, a na pitanje kako komentariše to što je Milica detetu dala svoje prezime, Veličković, bila je kratka i jasna:
Photo: Printscreen Youtube/zadrugaofficial
– To je njena odluka, ja je podržavam u svakoj njenoj odluci i ne bih dalje da komentarišem – završila je Stana.
Inače, devojčica ima 3.100 grama, dugačka je 50 cm, dobila je desetku na porođaju, zvaće se Barbara, dok će nositi mamino prezime – Veličković. Kako će na sve ovo reagovati Terza, ostaje da vidimo.
Podsetimo, iako se Milica nadala da će joj to biti najlepši period života, njen verenik se potrudio da to ipak tako ne bude. Obzirom da je po ulasku u rijaliti, obećavao da će biti veran Milici i svom detetu, planovi su mu se izjalovili posle samo tri dana, a nešto malo kasnije i prevario je trudnu Milicu Veličković sa Sofijom Janićijević. Zbog ovog poteza, Milica mu je jasno stavila do znanja da će biti NN lice.
Hypetv.rs/E.B.
BONUS VIDEO:
“PRETILI SU NAM! Prijavio sam produkciju policiji! ŠAMARAJU UČESNIKE!” MRAČNE TAJNE RIJALITIJA?!
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HYPE ŽURKA ZA DAN ZALJUBLJENIH!
*Aca Lukas – kralj emocija i energije!
*Mira Škorić – dama koja pleni glasom i harizmom!
* Miroslav Ilić – legenda koja slavi ljubav kroz pesmu!
Očekuje vas noć puna hitova, strasti i zabave koja se pamti!
Karte su dostupne na entrio.si – obezbedite svoje mesto na najromantičnijoj žurci godine!
Ne čekajte – ljubav i spektakl vas zovu!