Background adbanner
calendar

Nedelja 20. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
OTKRIVEN TAJNI PLAN LUKE VUJOVIĆA U VEZI ANELI AHMIĆ: Rijaliti učesnik mislio da ga KAMERE NE SNIMAJU, pa sve PRIZNAO, nacija FRAPIRANA! „NORMALNO JE DA BUDE OKRUŽEN ŽENAMA“ Goga Gačić: „Moja je mana što nisam LJUBOMORNA“ KARLEUŠA SNIMA PESMU KOJU POSVEĆUJE SINU?! Ekskluzivno za HYPETV obelodanila sve detalje! „NE BIH O TEODORI DŽEHVEROVIĆ“ Goga Gačić : „Gluposti su da smo je psihički maltretirale“ USKRS U DOMU SAŠA KAPORA I NIKOLINE KOVAČ: Par sa decom proslavio praznik u prirodi, OSMESI GOVORE SVE! LIDIJA VUKIĆEVIĆ POSTAJE BAKA! Njen sin čeka bebu sa ovom lepoticom, čestitke pristižu (FOTO) ZA SREĆU U DOMU I SRCU: Ova tri cveta unesite u kuću još danas! SAŠA MIRKOVIĆ ČESTITAO VASKRS SVIM VERNICIMA! Uputio snažnu poruku: “Želim vam mir, slogu, zajedništvo…” OPET PREOKRET! Pljuskovi i grmljavina, temperatura pada na 13 stepeni – evo kakvo vreme nas očekuje do kraja aprila ĐANI PRVI PUT PROVODI USKRS BEZ PORODICE! Slađa neutešna zbog njega, evo gde se NALAZI “TRADICIJA SE NASTAVLJA…” Milan Vasić sve ODUŠEVIO EMOTIVNOM OBJAVOM DUPLO SLAVLJE U DOMU JOKSIMOVIĆA: Na Uskrs stigle PRELEPE VESTI, čestitike stižu sa SVIH STRANA “VOLIM SAMA DA FARBAM JAJA, U TOME SAM PROFI” Veliki uskršnji intervju Elektre Elit za Hype Tv – otkrila detalje EMOTIVNOG ŽIVOTA, pa potkačila Vendi i Maju Nikolić: “Ne družim se sa takvim profilima, jako su NAPORNE I TEŠKE” (FOTO+VIDEO) ŠTA S JAJIMA POSLE USKRSA? Ne bacajte ih, OVI RECEPTI ĆE VAS ODUŠEVITI SVETSKO PRVENSTVO U TUCANJU JAJIMA ODRŽAVA SE U OVOM MESTU! Banatsko selo danas je CENTAR SVETA, donosimo vam delić ATMOSFERE! (FOTO) UDALA SE RIJALITI UČESNICA! Nakon diskvalifikacije ostala u drugom stanju, evo ko je novi izabranik

PORODICA DONELA NEOČEKIVANU ODLUKU: Godišnjica smrti Đorđa Balaševića NEĆE biti obeležena!

Objavio: RHT
27/01/2022 5:00 PM

Đorđe Balašević je preminuo pre godinu dana, a sada se oglasila njegova ćerka, Jelena Beba Balašević, i otkrila zašto neće biti pomena. Legendarni muzičar Đorđe Balašević preminuo je pre godinu dana u 67. godini života u Novom Sadu, a za dvadesetak dana biće prva godišnjica od njegove smrti.

https://www.instagram.com/p/CLe1HkopyN5/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Đoletova ćerka, Jelena Beba Balašević, oglasila se i objasnila da porodica neće održati jednogodišnji pomen:

FACEBOOK/PRINTSKRIN

– Obeležavati dan kad je neko tvoj otišao sa ovog sveta, nije nešto što se ikad praktikovalo u našoj kući. Ne zbog “nedostatka poštovanja” nego upravo suprotno. Tog nekog sećaš se svaki dan, srećeš ga u bezbroj malih dnevnih događaja, od ulice kojom ste prolazili, pesmi koju ste komentarisali, sportskom događaju, susretu sa zajedničkim likovima. I ne, nije ti potreban taj datum u godini da bi obeležio svoje sećanje na tog nekog. Od svih prelepih i predragocenih dana koje provedeš sa tim nekim, gotovo je uvredljivo obeležavati baš taj dan – napisala je Jelena na svom Facebook nalogu.

Jelena je nakon smrti svog oca počela da piše pesme, a sada se osvrnula na njegovu muziku, ali i fanove:

– Oni koji su slušali i razumeli Đoleta, setiće se da je on tu neminovnost u svom fazonu zvao “formalnost koju treba da obavim”… Dan kad sam rođen, Sveti Luka, Bogojavljenska noć, Prvi januar popodne, Noć kad je Tisa nadošla, i tako dalje, da ne govorim o tome da je napisao i knjigu koja u svom nazivu ima i Kalendar – priča Đoletova ćerka i dodaje:

– Pa sigurno možemo da izaberemo neki drugi datum koji bi daleko adekvatnije išao uz imidž Večitog Klinca koji nas je tolike godine radovao… Ako želimo da pokažemo svoje poštovanje, zahvalnost, ljubav i sreću što smo voleli Nekog, logičnije je da to bude dan kad je on stigao na ovaj svet… A ne otišao sa njega… Dakle, samo za one koji drugačije gledaju na sve to: svećama je mesto, zna se gde… Imajte poštovanja i razumevanja prema nama koji živimo u Jovana Cvijića… Mislim da nema potrebe dalje da objašnjavam zašto… Te sveće imaju svoj pridev koji izbegavam da koristim sada, ali odnosi se na lokaciju… A to nije porodična kuća – smatra Balaševićeva koja se prisetila svog oca i veze sa njim:

– Svi vi ostali koji kapirate, izvinite što moram tako direktno da se obratim… To je samo za malobrojne likove koji su se prošvercovali u fanove, ubrljali nam ime i imidž pravih Đotova, bavili se time ko je šta od nas obukao, rekao, napisao, zabranjivao i druga lupetanja Zaludnih koji su pogrešno doživeli mog oca na prvom mestu…

– Što se mene tiče, ma koliko to grubo zvučalo, oni koji od čitavog tog života i njegovog bezvremenog dela izaberu da obeležavaju taj datum, nisu ništa ukapirali Đoleta. Ne pitajte me kako znam – rekla je Beba u svojoj objavi.

IZVOR: REPUBLIKA.RS/HYPETV.RS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner