Background adbanner
calendar

Četvrtak 31. Jul, 2025

PORASTAO BROJ MRTVIH NA 11? Bivši učenik pobio decu u školi, sebi presudio kada su stigle Kobre?

Objavio: RHT
10/06/2025 1:20 PM

PORASTAO BROJ MRTVIH NA 11?

U školi u Gracu se danas dogodio masakr pri čemu je više osoba ubijeno. Osumnjičeni napadač je navodno počinio samoubistvo. Vlasti strahuju da će broj žrtava rasti.

Foto:ERWIN SCHERIAU / AFP / Profimedia

Kako prenosi oe24.at, ubijene su četiri devojčice iz petog razreda, jedna učenica je navodno ubijena ispred zgrade, dok su tri maturanta iz osmog razreda takođe upucana.

Napadač je navodno pucao u dve učionice na trećem spratu. A sve je krenulo iz restorana u sklopu škole.

Posle masakra, napadač se navodno zabarakadirao u toaletu gde je po dolasku specijalnih jedinica počinio samoubistvo. Reč je, navodno, o bivšem učeniku koji je trpeo zlostavljanje, piše krone.at.

PORASTAO BROJ MRTVIH NA 11?

Prema podacima policije, operacija je počela oko 10 sati ujutru nakon što su se čuli pucnji u školi. Odmah je podignuta uzbuna, a na licu mesta nalaze se i pripadnici Kobri. Školska zgrada se trenutno pažljivo pretražuj. Apeluje se na javnost da izbegava taj deo grada.

Suprug nastavnice koja se zaključala u učionici sa učenicima rekao je da je ona čula nekoliko hitaca.

Veliki broj roditelja okupio se ispred škole i čekaju vesti o svojoj deci. Kako piše Kronen, roditelji dece koja su uspela da pobegnu iz škole sada su sa svojom decom.

Društvenim mrežama se širi uznemirujući snimak koji su navodno učenici zabeležili dok su se čuli hici. (POGLEDAJTE SNIMAK U SKLOPU OVE VESTI).

Hypetv.rs V.M./Telegraf.rs

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner