POPIS STANOVNIŠTVA U OHRIDU! Saša Mirković tačno opisao prizor sa koncerta Ace Lukasa u Makedoniji! (FOTO)
Popis stanovništva u Ohridu
Vlasnik i direktor Hype produkcije, Saša Mirković, svedoči uspesima izvođača naše kuće, koji pune svako mesto gde nastupaju.

Sinoćnji koncert Ace Lukasa u Ohridu, nikako nije mogao da ne prođe bez komentara, s obzirom da je najveća muzička zvezda oduševila prisutne Makedonce.
„Popis u Ohridu„, napisao je čelnik Hype-a na Instagramu uz delić sa Lukasovog nastupa.
Popis stanovništva u Ohridu
Podsetimo, Mirković je nedavno istakao još jedan Acin nastup u Budvi. Reč je o gostovanju u najpoznatijem „Top Hillu“, koji je bio napunjen do poslednjeg mesta.
Nepregledna masa ljudi bila je u transu, a Lukas je još jednom dokazao da je najveći, čak i u periodu kada je velika kriza u Crnoj Gori, kada je reč o nastupima poznatih.
KONCERTI
Ana Nikolić će 21 novembra 2025. godine nastupiti u sarajevskoj dvorani „Skenderija“! Publiku očekuje spektakl za pamćenje, jer je poznato da Ana svuda pravi nezaboravnu atmosferu. KARTE PRONAĐITE KLIKOM OVDE.
Takođe, u Skenderiji, tri nedelje ranije, 1. novembra nastupaju takođe velika imena. Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić pokazaće tada koliko su veliki.
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.
Hypetv.rs V.M.