Background adbanner
calendar

Sreda 25. Jun, 2025

POMIRILI SE MUNJEZ I STEFANI! Nakon svega popričali o svojim emocijama, a onda su usledili STRASTEVNI POLJUPCI

Objavio: RHT
23/03/2025 4:32 PM

POMIRILI SE MUNJEZ I STEFANI! Nakon svega popričali o svojim emocijama, a onda su usledili STRASTEVNI POLJUPCI

Rijaliti učesnici Danijel Dujković Munjez i Stefani Grujić su se osamlili u izolaciji gde provode vreme kao ovonedeljni potrčici.

Njih dvoje su ležali u krevetu i pričali o raznim temama, a svi su primetili koliko su prisni.

Printscreen/Youtube/zadruga

U pauzi između šaputanja, njih dvoje su se zavukli ispod pokrivača, i prepustili se strastima.

Koliko se moglo primetiti, došlo je do poljupca, a Stefani se nakon toga podigla, pogfledala ga, nasmejala mu se, a potom se okrenula leđima od njega.

POMIRILI SE MUNJEZ I STEFANI! Nakon svega popričali o svojim emocijama, a onda su usledili STRASTEVNI POLJUPCI

Tako zagrljeni su ostali da spavaju, a kako će Jovana Tomić Matora reagovati kad sazna da je došlo do njihovog pomirenja ostaje nam da vidimo.

POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”

Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.

“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.

Sada već davnih godina, sedamdesetih i osamdesetih Miroslav Ilić bio je seks simbol bivše Jugoslavije. Kao stariji kolega uveo je mnoge današnje zvezde u svet estrade. Sa Zdravkom Čolićem se još pre 40 godina takmičio ko će imati više obožavateljki i koncerata. Danas, kad je već deda, prilaze mu i dalje žene svih generacija.

HypeTv/Alo/I.R.

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner