PLJUGICA PRESTAJE SA PEVANJEM?! Tajno napustio Srbiju, evo gde sada živi i čime se bavi
Pljugica prestaje sa pevanjem?!

Treper Luka Bijelović, poznatiji kao Lule Pljugica, nakon raskida saradnje sa Dragomirom Despićem Desingericom, s kojim je nekada žario i palio klupskom scenom, odlučio je da privremeno pauzira svoju muzičku karijeru.
Navodno je doneo odluku da se potpuno povuče iz sveta muzike i okuša u potpuno drugačijem poslovnom okruženju.
Ovo je potvrdio dobroobavešteni izvor blizak Pljugici.
Kako tvrde domaći mediji, Luka je spakovao kofere i otputovao u Dubai, gde planira da započne novo životno poglavlje i pronađe posao van estrade.
– Tokom građenja muzičke karijere Pljugica je bio u marketingu. Nadao se da će uspeti na estradi, ali okolnosti su se promenile i nije išlo onako kako je zamislio. Zato je rešio da se preseli. Svestan je da u Dubaiju može više da zaradi, te je to bio najveći razlog što je presekao i doneo ovu odluku. Spakovao je kofere i otišao – rekao je izvor.

Iz Lukinog CV-a može se zaključiti da je jedan od istaknutijih influensera u Srbiji, sa bazom od preko 100.000 pratilaca na društvenim mrežama.
Takođe je istakao da je u prethodnim kompanijama obavljao odgovorne funkcije na rukovodećim pozicijama.
Pljugica prestaje sa pevanjem?!
Povodom ovih navoda, oglasio se i sam Lule Pljugica, potvrdivši da je za sada zatvorio poglavlje svoje muzičke karijere. Otkrio je da se u međuvremenu preselio u Ujedinjene Arapske Emirate, gde je pronašao novi profesionalni izazov – zaposlio se kao direktor marketinga u jednoj kompaniji.
– Prestao sam da se bavim muzikom pre četiri meseca, nisam to nigde objavio javno jer nema potrebe. Išlo mi je fenomenalno, zaradio sam pare i dobio sam ponudu da pređem u Dubai da radim kao marketing direktor. Prihvatio sam. Od prvog dana sam krenuo da radim. Nigde nisam obavljivao jer sam odlučio da držim privatne stvari za sebe. Živim ovde i lepo mi je. Odmaram glavu od estrade, jer je estrada najgore mesto na kojem može bilo koja osoba na svetu da bude. Stvarno mislim da će Bog biti u pomoći svima jer mnogo je tamo loših ljudi, samo Bog može da im pomogne – rekao je Lule za Kurir i poslao sliku iz kancelarije, te potom dodao: “ Ovako izgleda kad neko radi pošten i normalan posao“.
Hypetv.rs/E.B.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.