Background adbanner
calendar

Subota 19. Jul, 2025

PEVAČICA ISPROZIVALA DUŠICU GRABOVIĆ: LAKŠE JOJ JE DA ŠIRI NOGE, NEGO DA RADI U PEKARI!

Objavio: RHT
06/05/2022 11:00 PM

Saška Karan, pevačica i bivša rijaliti učesnica, prokomentarisala je navode da se pojedine javne ličnosti bave najstarijim zanatom.

printscreen/youtube

Saška je otkrila da nije bila svedok prostitucije među pevačima od kako se bavi estradnim poslom, ali je ovom prilikom prokomentarisala Dušicu Grabović koja je u žiži javnosti zbog afere prostitucija, u kojoj se optužuje da je jedna od glavnih u lancu podvođenja devojaka.

„Eto, priča se i za tu Dušicu. E sad, ne ulazim u to jel se bavi prostitucijom ili ne. Ako joj je lakše da širi noge i tako zaradi pare, njena roba, njen dućan što kaže narod. To je sigurno lakše nego da se radi u pekari ili cvećari“, rekla je Saška.

Inače, Dušica Grabović povodom afere u koju je upletena tvrdi da za takve priče ne postoji nijedan dokaz, osim kataloga sa njenim fotografijama za koji kaže da je nastao samo i isključivo u privatne svrhe.

– Ove godine sam proglašena za madam, znači napredovala sam i nisam više prostitutka kako su me optuživali pre dve godine. Katalog o kojem pričaju je moj, to su fotografije na kojima poziram u raznim fazama svog života, kada sam bila deblja i mršavija. Istina je da sam na njima polugola jer, hvala bogu, imam šta da pokažem. I druge bi se slikale tako da imaju šta da pokažu – ispričala je Dušica.

Inače, Dušica i Saška Karan su još u rijalitiju 2016. godine imale sukob.

„Sram te bilo. Danas si mi rekla da je sramota što imam 35 godina i još uvek nemam decu, da to znači da ja ne vredim. Takođe, rekla si mi da sam prostitutka“, kazala je Dušica, a onda je Saška to potvrdila:

„Ja sam se samo branila. Ti si prva meni rekla da bi se obesila da si na mom mestu. Ti si ta koja treba da se obesi, jer si se je.ala u oba rijalitija. Pogrešila sam, nisi prostitutka. One su poštenije od tebe, bar znamo čime se bave“, bila je oštra Saška.

IZVOR:KURIR.RS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner