„NISMO IMALI PRVU BRAČNU NOĆ!“ Katarina Grujić ŠOKIRALA izjavom! Šta će reći GOBELJIĆ na ovo?
Pevačica bez prve bračne noći
Stefan Usiljanin autor i voditelj emisije „Pretres“ na Hype televiziji, ugostio je popularnu pevačicu Katarinu Grujić Gobeljić.

Javnosti je uvek zanimljiva svadba poznatih ličnosti, a o ovoj svadbi se baš pričalo na „sva zvona„.
U emisiji pevačica je govorila i o sabotaži koju je doživela i na dan svadbe sa svojim izabranikom fudbalerom Markom Gobeljićem, kada su mediji preneli da je baš ona „oterala“ novinare sa svoje svadbe, što je ona u „Pretres-u“ objasnila i demantovala.
Pevačica bez prve bračne noći

„Da li se sećaš prve bračne noći?“ -pitao je voditelj
kroz smeh Katarina je odgovorila: „Nismo je ni imali“
Voditelj se nasmejao, kao i Katarina, pa je ona nastavila:
„Pa nismo je ni imali kad smo završili svadbu u šest ujutru, a legli u sedam, probudili se u osam i nastavili kući kod mene drugi dan svadbe, nismo ni legli kako da ti kažem“
„Onda je bilo prvo bračno jutro“ -rekao je voditelj
„Pa od prilike“ -rekla je Katarina
Voditelj je ponovo upitno pitao : „Niste imali prvu bračnu noć?“
„Pa nemaš kad je svanulo kad je bio dan“ -rekla je Katarina
Pa nastavila:
„Jao Bože, i na opštinsko venčanje završili smo svadbu u sedam ujutru, Bože sačuvaj ja trudna šesti mesec do sedam ujutru slavim, Bože sačuvaj“
BONUS VIDEO:
„Male stvari sa Snežanom Dakić“, gost-Nada Blam
SVE! SAD!
HYPETV.RS/U.S.