Background adbanner
calendar

Sreda 28. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
JELENA ILIĆ SE JAVNO OBRATILI RAJAČIĆU I MILICI VELIČKOVIĆ: „Ja ti nisam otela Terzu“ VELIKI DOČEK ZA MILOŠA JANIČIĆA U PODGORICI! Nakon prebijanja Bojkovića postao pravi ŠEF, aerodrom sav u BAKLJAMA! (VIDEO) ŠTA SAD OVO ZNAČI? Zvezda poslala MISTERIOZNU poruku pred revanš sa Podgoričanima! Da li će se IGRATI? TRUDNIČKI STOMAK U PRVOM PLANU David Dragojević objavio sliku sa trudnom devojkom DIRLJIVE SCENE ISPRED ZGRADE GDE JE ŽIVELA T.R. (19) Njene drugarica stoje u suzama ispred, komšije ne mogu da veruju TRAGEDIJA! Zvezda čuvenog horor filma preminula u 61. godini „KARIJERU NEĆEMO GRADITI ZAJEDNO“ Žena Joce Stefanovića otkrila pravu istinu: „Svako ima svoje…“ OSVOJILI SU SVE ŽIVO! Čelsi PREOKRETOM srušio Betis i podigao pehar Lige Konferencija! 50 CENT SE PODSMEVA PRETNJAMA PAF DEDIJA: „Maleni Didi želi da me ubije, moram da se sakrijem“ FILIP CAR NE PRESTAJE DA URNIŠE MARINKOVIĆE! Zadao Takiju još jedan udarac – TENZIJA RASTE DA LI SE POSTI NA SPASOVDAN? Evo šta bi trebalo da jedete na sutrašnje crveno slovo! VELIKE PROMENE U JAVNOM PREVOZU U BEOGRADU: Prvi novitet stiže 1. juna INDI SMRŠALA 40 KILOGRAMA – JEDVA SPASILA ŽIVU GLAVU! „Samo 25 sam skinula treningom..“ „PRETE MAJKAMA DA ĆE IM ODUZETI DECU“ Anđela Đuričić urnisala Terzu i Munju! PRETRČAVALA AUTO-PUT: Ženu pokupio automobil kod skretanja za Horgoš, ovo su DETALJI BIVŠA ŽENA NENADA ALEKSIĆA ŠA U JAVNOSTI POSLE DUŽEG VREMENA! Sve oči uprte u nju, evo sa kim je DOŠLA (FOTO)

OVU KAZNU MOGU DA DOBIJU UBICE DANKE ILIĆ! Pregazili je, a onda bez milosti bacili u deponiju

Objavio: RHT
04/04/2024 9:55 PM

Ovu kaznu mogu da dobiju ubice Danke Ilić

Photo: M.M./ATAImages, Printscreen Facebook/Ivana Ilić, Hype ilustracija/Ovu kaznu mogu da dobiju ubice Danke Ilić

Više javno tužilaštvo u Zaječaru saopštilo je da je Srđanu Jankoviću i Dejanu Dragijeviću, osumnjičenima za ubistvo Danke Ilić (2), određeno zadržavanje, kao i da se prikupljaju dokazi za vođenje krivičnog postupka. Dvojici osumnjičenih, na teret se stavlja da su 26. marta kao saizvršioci počinili krivično delo teško ubistvo.

Advokat Ivan Gvozdenac kaže za Kurir za je za ovo krivično delo zaprećena kazna doživotnog zatvora.

– Iskreno, verovatno kao i sve, jako me je pogodila sudbina ovog deteta. Prema informacijama koje sam uspeo da saznam iz medija a u kojima se navodi da je nesrećno dete bilo živo posle udaranja vozilom i da je smrt nastupila asfiksijom, odnosno gušenjem deteta posle udaranja vozilom, onda se svakako radi o krivičnom delu teškog ubistva jer je dete lišeno života. Takođe, postoje i druge kvalifikatorne okolnosti, to što je delo izvršeno na svirep način, a radi prikrivanja drugog krivičnog dela. U navedenom slučaju predviđen je doživotni zatvor za učinioca ili učinioce ako se utvrdi da se radi o saizvršilaštvu.

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/ Ovu kaznu mogu da dobiju ubice Danke Ilić

 Svakako je ovo velika tragedija – kaže Gvozdenac.

Ministar policije Bratislav Gašić obratio se javnosti nakon vesti da je Danka Ilić, devojčica za kojom je tragano 10 dana, monstruozno ubijena.

Ministar Gašić je rekao da je danas jako tužan dan za Srbiju.

– Zločin koji je počinjen nad malom Dankom duboko je potresao celu Srbiju. Izražavam najdublje saučešće porodici male Danke. Nakon desetodnevne potrage pripadnici MUP uhapsili su S.J. i D.D., osumnjičene da su autom uradili i ubili Danku, pa njeno telo bacili na deponiju – rekao je ministar.

Hypetv.rs/E.B./Kurir

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner