OVO JE PRAVO POREKLO MIROSLAVA ILIĆA! Pevač odlučio da sazna celu istinu!
OVO JE PRAVO POREKLO MIROSLAVA ILIĆA!
Legenda narodne muzike Miroslav Ilić sprema se za velike koncerte koji ga očekuju, sada već tradicionalno 10. i 11. decembra u Sava Centru. Nema sumnje da će te dve noći biti za pamćenje svima koji uspeju da dođu do ulaznica.

Pevač koga još zovu „Slavuj iz Mrčajevaca“ ponosan je na svoje poreklo, a nedavno je govorio i o svom porodičnom stablu, ističući koliko je važno čuvati tradiciju i sećanje na pretke i ono što su ostavili u nasledstvo.
„Odavno sam tragao za tim ko sam i šta sam. Davnih godina sam čak angažovao jednog gospodina iz Ljiga da mi napravi porodično stablo, kako bih video odakle sam. Crkve su uglavnom izvori tih podataka i ne može se ići puno unazad. Možda nekih 200 do 300 godina. Po tim podacima moji su bili u istočnoj Hercegovini. Tu je začeto stablo. Jedno vreme su proveli u Crnoj Gori, u brdima levo od Danilovgrada, u selu Vinići“, otkrio je Miroslav.
Hypetv.rs/J.V.
VELIKI KONCERTI MIROSLAVA ILIĆA!
- Datum: 10.12.2025 / 11.12.2025.
- Mesto: Plava dvorana, Sava Centar
- Organizator: Hype Entertainment
KARTE MOŽETE KUPITI NA OVOM LINKU!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.