Background adbanner
calendar

Četvrtak 11. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
PROGRAMSKA ŠEMA HYPE TV ZA PETAK 12. SEPTEMBAR 2025. GODINE! Ne propustite emisiju “SHOWBLIZ” od 22 časa! „DA SAM RODILA DETE, SLIČNO BIH SE PROVELA KAO MILJANA KULIĆ I GOCA TRŽAN“ Jelena Ilić o Marinkoviću i majčinstvu! OTVORENA DVA TAJNA TESTAMENTA ĐORĐA ARMANIJA! Napisao ih je SOPSTVENOM rukom, evo ko su NASLEDNICI SVI U ŠOKU ZBOG SAŠE KAPORA! Niko ne može da veruje, evo šta se desilo pevaču (FOTO) „POBEGLA SAM I VIŠE SE NIKAD NISAM JAVILA“ Pevačica otkrila detalje susreta sa Zoranom Marjanovićem: „Tražio je jednu stvar od mene“ NA DANAŠNJI DAN JE ROĐEN PATRIJARH PAVLE Vlada Srbije dodelila novčane nagrade sportistima „Predvidela sam da ću dobiti ulogu Petrojke! Nisam se družila sa sinom Draganom!“ EKSKLUZIVNO ZA HYPE! Tijana Vučetić otvorila dušu! (VIDEO) GLUMAC (37) POGINUO NAKON PADA SA ZGRADE! Pronašao ga prolaznik dok je šetao psa! MARIJA MIKIĆ UŽIVA NAKON RAZVODA! Pevačica se snimala na plaži i mazala uljem! (FOTO) RASKRINKANA SOFIJA JANIĆIJEVIĆ! Ovo je pokušala od svih da sakrije, a sada sve isplivalo na videlo! „TEŽAK MEČ STOŠIĆA I VITASOVIĆA“ Ekskluzivno! Andrija Stanković o FNC- u u Zagrebu! (VIDEO) NAKON SMRTI SLAVNOG GLUMCA, SIN I ĆERKA ŽESTOKO ZARATILI! Porodica u ratu zbog ogromnog nasledstva! SVE O KARAĐORĐEVOM ČUVENOM IZRAZU! „Kojekude“ se odomaćilo u našem narodu, a ove detalje o vojskovođi svako treba da zna! ALARM u Srbiji! RHMZ upozorava na pljuskove, grad i jak vetar! „VOLELA BIH DA URADIMO DNK TEST“ Maca Diskrecija odlučna da razreši MISTERIJU da li je Mile Kitić NJEN BIOLOŠKI OTAC!

NOVI DEČKO TAMARE ĐURIĆ: Pričalo se da joj je napravio HEMATOM na glavi, a sada pomirili i izgledaju NIKAD SREĆNIJE

Objavio: RHT
24/11/2024 4:50 PM

NOVI DEČKO TAMARE ĐURIĆ: Pričalo se da joj je napravio HEMATOM na glavi, a sada pomirili i izgledaju NIKAD SREĆNIJE

Starleta Tamara Đurić privlačila je pažnju javnosti zbog svojih ljubavnih izbora, posebno nakon što je prijavila svog dečka zbog navodnog nasilja. Međutim, po svemu sudeći, Tamara je uspela da reši nesuglasice sa partnerom i trenutno uživa u stabilnoj i srećnoj vezi. 

Photo: Printscreen Instagram/tamarastar89

NOVI DEČKO TAMARE ĐURIĆ

U prilog tome svedoči i fotografija koju je objavila na društvene mreže, a na kojoj možemo videti starletu u donjem vešu koju grli njen izabranik. Može se steći utisak da im sada u ljubavi cvetaju ruže i da su težak period ostavili iza sebe.

Podsetimo, kako se pisalo, sukob bivših partnera je pre par meseci eskalirao u fizički obračun. A prema rečima izvora Kurira, Tamara Đurić je tada izjavila da ima hematom na glavi od udarca. Mediji su preneli i da je stareta ubrzo povukla prijavu, a ona je o nemilom događaju rekla sledeće:

„Ovo je otišlo predaleko i da se ne bi pojavljivale dezinformacije želim da stavim tačku na ovu priču. Devojka tog čoveka koji je uleteo u moj stan je noć pre bila kod mene na proslavi sa još nekoliko prijatelja. Da li je to motiv s obzirom da me taj momak danima zove. I piše insistirajucu da se vidimo i popijemo kafu. To sam svaki put odbila. Ne znam šta je od te dve stvari motiv“, započela je.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

HypeTv.rs / N.Š.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner