OVO JE DISKOTEKA U SEVERNOJ MAKEDONIJI GDE SE DOGODILA TRAGEDIJA: Evo koja poznata pevačica je nastupala
OVO JE DISKOTEKA U SEVERNOJ MAKEDONIJI GDE SE DOGODILA TRAGEDIJA: Evo koja poznata pevačica je nastupala
Tragedija neviđenih razmera potresla je Severnu Makedoniju nakon što je sinoć izbio veliki požar u diskoteci Puls u Kočanima tokom nastupa popularnog benda DNK.
Prema prvim i nezvaničnim informacijama, poginula je 51 osoba. Dok je više od 100 ljudi povređeno, od kojih su neki sa teškim opekotinama i životno ugroženim.

Poznata makedonska pevačica Kristina Dimtri nastupala je pre dve godine u pomenutoj diskoteci. Tada je na svom Instagram profilu objavila delić nastupa na kojem možemo videti pomenutu diskoteku.
Podsetimo, najmanje 50 osoba je podinulo u požaru koji je izbio u noći između subote i nedelje u diskoteci Puls u Kočanima. U trenutku izbijanja požara nastupao je bend DNK. Među povređenima je najmanje 100 ljudi, koji su prebačeni u bolnice u Kočanima, Štipu i Skoplju. Među njima su i članovi popularnog benda.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
U trenutku izbijanja požara u diskoteci je bilo najmanje 1.500 ljudi. Na snimcima koji kruže mrežama vidi se kako se gosti diskoteke vesele, dok su kraj bine aktivirane prskalice. U jednom trenutku prskalice udaraju do plafona i snimljen je trenutak kako plafon kreće da gori. Gosti su u panici pokušavali da ugase vatru, koja je munjevitom brzinom počela da guta krov.
Na lice mesta su potom stigle vatrogasne, policijske i ekipe Hitne pomoći, ali nije bilo dovoljno ambulantnih vozila da odmah transportuju sve povređene u bolnicu. Svedoci pričaju da su scene bile izuzetno potresne.
OVO JE DISKOTEKA U SEVERNOJ MAKEDONIJI GDE SE DOGODILA TRAGEDIJA: Evo koja poznata pevačica je nastupala
Mnogi povređeni su helikopterima prebačeni ka Skoplju, gde se lekari bore za njihove živote. Prema nezvaničnim informacijama, najmanje 25 osoba je zadobilo veoma teške opekotine.
Iz policije su nešto pre 10 časova saopštili da je stradala 51 osoba i da je povređeno najmanje 100, te da su pala i prva hapšenja.
USKORO HYPE ZVEZDE
Na Hype televiziji uskoro počinje muzičko takmičenje “Hype Zvezde”. Koje će okupiti talente iz različitih muzičkih žanrova i pružiti priliku mladim pevačima da se dokažu na velikoj sceni. U ulozi žirija naći će se velika imena domaće scene, Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić, dok su dva člana žirija za sada ostala tajna.
– Megazvezde u žiriju plus dva člana iznenađenja – otkrio je Saša Mirković, vlasnik i direktor Hype televizije i Hype producije, najavljujući spektakl za publiku i takmičare.
Ovo takmičenje obećava da će pomeriti granice u muzičkoj industriji. Pružajući talentovanim pojedincima platformu za dokazivanje, a publici nezaboravne muzičke trenutke.
– Jedini festival u kome nema plaćanja i nameštanja. Najbolji neka pobedi! – istakao je Mirković nedavno.
Više na ovom LINKU.
HypeTv.rs /I.R.
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.