četvrtak, 16. okt 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: OVO JE BIO NJEN ŽIVOT PRE ARKANA: Nada Topčagić iznela detalje o Ceci koje niko nije znao!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » OVO JE BIO NJEN ŽIVOT PRE ARKANA: Nada Topčagić iznela detalje o Ceci koje niko nije znao!
NEWSNOVOSHOWBIZVESTI

OVO JE BIO NJEN ŽIVOT PRE ARKANA: Nada Topčagić iznela detalje o Ceci koje niko nije znao!

07.04.2022 | 13:22
NEWS NOVO SHOWBIZ VESTI
Vreme čitanja 5 min.
Podeli

Nada Topčagić poznaje Cecu Ražnatović od njenih početaka, a uprkos tome što ih je život odveo na različite strane, njihov kontakt obnovljen je posle mnogo godina.

Nada je, inače, pre nekoliko dana putem Instagrama objavila fotografiju iz 1995. godine, sa venčanja Cece i Željka Ražnatovića Arkana, a Ražnatovićka ju je vrlo brzo takođe podelila u vidu storija. Tako su ponovo stupile u kontakt i, kako Nada  priča, na obostrano zadovoljstvo ugovorile viđanje posle mnogo vremena.

Evocirala sam uspomene tog dana i, eto… Nju je odveo život. Ceca… Ako iko o Ceci sve zna, ja znam! Počeci njeni su bili sa mnom, baš onako njeni dani neki, devojački… Evocirali smo na Instagramu uspomene pre neki dan, zvala sam je da se vidimo, da se ispričamo o svemu tome. Lajkujem joj neke stvari, ona meni, međutim neko veče joj šaljem poruke na Instagramu, ona meni, dogovorili smo se da pričamo o uspomenama, rekla mi je:“Draga, javljam ti se da se vidimo“ – otkrila je Nada, koja u društvu ne da da iko jednu reč za Ražnatovićku kaže.

-Kad mi neko kaže da je protiv Cece, oči vadim! Znam je kao devojčicu, prvog momka njenog, znam sve! Ubijam za Cecu, sve o njoj znam iz detinjstva! Ne dam ništa loše da se kaže.

Ipak, Nada ne krije da se, prema njenom mišljenju, Ceca prilično promenila u odnosu na period kada su bile nerazdvojne.

-Ja bih njoj zamerila neke stvari, ali to ću joj lično, u četiri oko. Mladolika je, mlada, lepa, zgodna, a ide barabar sa Anastasijom, e to je meni (smeh). Gledam im sliku, ne mogu nekad da prepoznam koja je koja!

Fotografija sa venčanja Cece i Arkana odmah ju je vratila decenijama unazad. Kako kaže, i danas pamti trenutak kada su je prvu pozvali na „svadbu veka“.

– Kad su bili kod Minimaksa, objavili da se uzimaju, nazvali su me:“Nado, tebe prvu zovemo na svadbu!“. To je bila velika ljubav… Znam kako su počeli da se zabavljaju, šta ju je sve zadesilo, u sve sam upućena.

-Ceca je bila patrijarhalna devojčica, otac išao svuda sa njom. Pre Arkana, pre, taj njen život… Bila je veliko derište. Pevamo pod šatorom, cela estrada, Smederevska Palanka… Dolazi jedan čuveni kafendžija, Rade Jeremić, pevamo sad svi mi i kaže on:“Nado, je l’ može jedno devojčice da otpeva par pesama, ja sam dobar sa njenim roditeljima?“ Tada upoznajem njene roditelje, Cecu… Od tad se nikad nismo rastale. Pevamo do kasno, pa posle toga ona kreće u školu, ispite ima. Poklonila mi je minđuše kada je imala 16 godina, i danas ih čuvam, tačno znam gde su – priseća se Nada, koja decenijama već žali što jednu stvar nije ispunila Ceci, onda kada ju je za to molila.

– Prva Hit parada u Domu sindikata, nikad neću zaboraviti… Tada je trebalo da izdam „Jutro je“.  Kažu oni meni:“Moraš da blistaš“, ja odlazim za Solun sa Zlatkom i kumovima. Pređemo ceo Solun, ne nađemo ništa. Odlazim u Trst, ni tamo ne nalazim, počinje panika… Idemo za Rim, mi mrtvi glavni, mrtvosani! Ni tamo ne nađemo ništa, ne snađemo se. Međutim, ‘ajde ponovo da se spustimo u Trst i nalazim suknju koja je tada bila 400-500 maraka. Kupim nekoliko kompleta, ali tu suknju nikad nisam obukla. Ceca dolazi u Dom sindikata, a ta suknja mi stoji tu, suknja ludilo mozga! Ceca kaže:“Jao, čija je ovo suknja“, kažem – moja. Kaže:“Molim te mi prodaj to, daj mi“, ja reko:“Nema šanse“. Tužna sam, tužna što joj nisam nikad dala tu suknju, nikad je nisam ni nosila. Skupa čipka, skupa suknja… Suknja je završila kod Snežane, majke teniserke Jelene Janković! Hit!

IZVOR: PINK.RS/HYPETV.RS

OZNAKE:ArkanCeca Ražnatovićhypetv.rsNada TopčagićProslost
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava JK PONOVO PROVOCIRA: Zna se ko je NAJVEĆA RIBA na estradi! (FOTO)
Sledeća objava TRAGEDIJA: NAŠ GLUMAC (17) IZVRŠIO SAMOUBISTVO! (FOTO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

Lud preokret Olimpijakosa u Pioniru

LUDAČKI PREOKRET OLIJA U PIONIRU! Makabi ispustio +12 u finišu i pao na dno

UMRO GLUMAC IZ SERIJE „SULEJMAN VELIČANSTVENI“

PRVO OGLAŠAVANJE HARISA DŽINOVIĆA ZA HYPE TV O VERIDBI MELINE DŽINOVIĆ

TRAMP I PUTIN STIŽU U SRPSKI KOMŠILUK! Počinju pregovori oko okončanja rata između Rusije i Ukrajine

TUGA! Umro glumac iz filma „Goli pištolj“, svi se opraštaju od njega!

„GOREĆE CEO BALKAN“ Boki 13 progovorio o poznanstvu sa Sašom Mirkovićem, pa najavio HAOS u njegovom PODCASTU: „Pitaću ga SVE i SVAŠTA“ (VIDEO)

Ne propustite

Specijalna nagrada “Safet Isović” iz Bosne otišla za Srbiju Ringu Hamidoviću

Specijalno priznanje “Safet Isović” iz Bosne otišla za Srbiju Ringu Hamidoviću

DIJASPORA KULTURA LIFESTYLE VESTI

JELENA KARLEUŠA O HALIDU BEŠLIĆU! Gest sa sahrane koji je dirnuo sve: „Sa njegovim odlaskom se završava čitava jedna muzička era“

SHOWBIZ VESTI

RADA MANOJLOVIĆ PRIZNALA DA JE U SREĆNOJ VEZI! Evo ko je IZABRANIK, pevačica otkrila: „Prvo beba, pa SVADBA“

SHOWBIZ VESTI
Najnovija!

PETOGODIŠNJE DETE POGINULO KOD KRALJEVA!

CRNA HRONIKA VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?