Background adbanner
calendar

Četvrtak 11. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BIO U VEZI SA RADOM MANOJLOVIĆ, A ONDA NESTAO! Povukao se, a evo kako sada izgleda Haris Berković (FOTO) Saša Matić IMA LJUBAVNICU, a večeras slavi ćerkin 18. rođendan: Evo ko je ŽENA KOJU KRIJE! KRIMINALAC VELIBOR POPOVIĆ POP U BEOGRADU SLOBODNO ŠETA NAKON POKUŠAJA UBISTVA SAŠE MIRKOVIĆA: Klupko se odmotava (FOTO) EVO KOLIKO SU OVSENE PAHULJICE ZDRAVE ZA ISHRANU: Ovo se dešava u vašem telu nakon samo 7 dana konzumacije! DOKTORI OTPISALI SINA I ĆERKU VEDRANE RUDAN! Potresna objava spisateljice: „Jadno moje dete“ ĆERKA SAŠE MATIĆA ZABLISTALA NA SVOM PUNOLESTVU! Zlatna haljina sa školjicama, sve oči uprte u nju! (FOTO) ŠOKANTNO! Stoja uhvaćena na ulici u neprepoznatljivom izdanju, PROLAZNICI ZANEMELI (FOTO) MIROSLAV ILIĆ NEKAD I SAD! Ovako je pevač izgledao, a DETALJ SA POČETKA KARIJERE je posebno zanimljiv! (FOTO) SKINULA SE JAMI! Pevačica pokazala čime raspolaže, šokirala golotinjom u 59. godini (FOTO) BOGATI ŠPANAC ULAZI U RIJALITI! Ima jedan zahtev, šokirao priznanjem: : „Imam brdo para, znam da vole novac“ PROCURILE ZAJEDNIČKE FOTOGRAFIJE JELENE KRUNIĆ I SALETA TRUA! Izvor za Hype Tv tvrdi: „Bio je sa UDATOM ŽENOM, Krunićka ga je SPASILA ulaskom u rijaliti“ (FOTO) PROGRAMSKA ŠEMA HYPE TV ZA PETAK 12. SEPTEMBAR 2025. GODINE! Ne propustite emisiju “SHOWBLIZ” od 22 časa! „DA SAM RODILA DETE, SLIČNO BIH SE PROVELA KAO MILJANA KULIĆ I GOCA TRŽAN“ Jelena Ilić o Marinkoviću i majčinstvu! OTVORENA DVA TAJNA TESTAMENTA ĐORĐA ARMANIJA! Napisao ih je SOPSTVENOM rukom, evo ko su NASLEDNICI SVI U ŠOKU ZBOG SAŠE KAPORA! Niko ne može da veruje, evo šta se desilo pevaču (FOTO) „POBEGLA SAM I VIŠE SE NIKAD NISAM JAVILA“ Pevačica otkrila detalje susreta sa Zoranom Marjanovićem: „Tražio je jednu stvar od mene“

OPŠTI HAOS: DEJAN RASKINUO SA ALEKSANDROM A NJENA MAJKA POBESNELA! KRENULA U VETERNIK „NEĆE ME NIKO ZAJ*BAVATI!“

Objavio: RHT
04/12/2022 9:30 AM

Šta je radila, šta je radila?! Nemoj da mu odem ja tamo, da mu ja uradim! Šta je radila?! A šta radi on, je l’ se to neko pita?! – vrištala je Slovenka, koja se još više razbesnela kada je čula da je Dejan izjavio da je pio lekove zbog svega što mu Aleks priređuje u „Zadruzi“.

FOTO: ATA Images

On na tabletama zbog Aleksandre, ma šta to pričate?! On je na tabletama zbog Dalile godinama, to zbog nje pije, šta to pričate?! Nemojmo da smo neljudi, nećemo dati dušu đavolu! Zašto moju Aleksandru svi osuđuju?! On je na tabletama šest godina, išao je po psihijatrima, kod hodža… Nemoj ja da počnem, pa da osujem drvlje i kamenje po njemu! Imam svašta da kažem, ali neću! – rekla je Slovenka.

– Moja Aleksandra nije kriva! Za šta je kriva?! Šta je uradila, opet vas pitam?! Ako mi dete padne u depresiju, sve ću da tužim, krsta mi moga, posta mi moga! Neće se dobro završiti, dete sam svoje lečila 15 godina, imam papire sve! Ako joj se pogorša stanje zbog situacije nepravedne, neće dobro da bude! Ljudi udaraju na moje dete, svakome je pomogla, učinila. Ja nisam smela da pisnem, a da kažem za tog Dejana zbog nje. Sa mnom su se zaj*bavali mnogi, pa su mnogi naj*bali! Nemoj da se zaj*bava narod ovaj sa mojim detetom! Ozbiljno će odgovarati za svaku njenu suzu! Pokrenuću se, kunem se Bogom i postom kojim postim, neće biti dobro mnogima! – rekla je Slovenka.

Neću ga zvati, ići ću lično u Veternik tamo! Ja luda nisam, sa mnom se niko neće zaj*bavati! – rekla je Slovenka.

Izvor: Alo!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner