Background adbanner
calendar

Nedelja 8. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
AKO STE ROĐENI U OVOM ZNAKU, BLAGO VAMA! Od 10. juna za vas kreće NAJLEPŠI PERIOD u 2025. MILJANA PO CEO DAN PLAČE I URLA U USTANOVI?! Marija šokira: „To joj je i kazna i lek“ SUTLIJAŠ SA VANILOM! Lako, a ukusno! „MOJA DUŠICA SLATKA…“ Biljana Dragojević RAZNEŽILA SVE fotkom sa unukom Rajanom, prizor iz porodičnog doma topi i najtvrđa srca (FOTO) „OPADA MI KOSA, IMALA SAM TRAUME…“ Pevačica sve šokirala objavom, ošišala se na kratko, pa OTKRILA RAZLOG, AU! Dačić: Policija neće dozvoliti ometanje izbornog procesa u Kosjeriću i Zaječaru „KAD MISLIŠ DA NE MOŽE GORE ONA USPE DA IZNENADI“ Gledaoci zgroženi postupkom Anđele Đuričić: „Ovo je JEZIVO“ Vučić: Prekršili izbornu tišinu, maltretiraju ljude na ulicama Zaječara i Kosjerića „KAD SMO SVE SAGRADILI, OTIŠLA SAM U IZNAJMLJEN STAN OD 50 KVADRATA: Sandra Afrika progovorila o RASKIDU – želela da mu rodi decu, a onda je LJUBAV PUKLA PUCANO U PREDSEDNIČKOG KANDIDATA KOLUMBIJE! Uznemirujući sadržaj POZNAT KAO SKANDAL MAJSTOR, A ZAVRŠIO TRI FAKULTETA: Detalji o ovom pevaču IZNENADIĆE SVE, da li je MOGUĆE? „NIJE BOG STVORIO PAKAO“ Otac Milojkov u Malim stvarima: „Okrenuli smo se ka sebi(čnosti), umesto ka bližnjima“ SUTRA JE DUHOVSKI PONEDELJAK! Običaji i verovanja za žene – šta raditi, a šta izbegavati! ĆERKA VERICE RAKOČEVIĆ ŽIVELA NA RUBU SIROMAŠTVA! Danas pliva u luksuzu koji malo ko ima KOJA BOJA NOVČANIKA NAJVIŠE PRIVLAČI FINANSIJSKI USPEH? REAKCIJA KOJA OBILAZI EVROPU: Komentator umalo ZAPLAKAO zbog promašenog penala Albanije (VIDEO)

OPOZICIJA NA APARATIMA: Vučić: Kažu da ukinemo zakone, da ukinemo pravni poredak Srbije! (VIDEO)

Objavio: RHT
30/03/2024 11:40 AM

Opozicija na aparatima

Opozicija na aparatima
Foto: Printscreen Instagram, Opozicija na aparatima

Na pitanje novinarke da li bi opozicija zaista mogla da bojkotuje junske izbore predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je:

-Prvo, krajem godine molili su me, u svom pismenu, da izbori budu održani do kraja godine, i rekli su, mora hitno da budu održani u roku od dva meseca. Inače ćete imati proteste. Iako je bilo nepismeno to pismeno, jer su oni u stvari tražili da budu zaspisani, a ne održani, pa su onda rekli ne, mi smo tražili da budu održani. Mi smo rekli okej. Nepismeni ste, al’ prihvatamo i to, nije ni važno, evo biće održani, pa smo ih održali u roku u kom su tražili. Onda su rekli hoćemo što pre ponovljene beogradske izbore, iako smo imali većinu. Mi smo rekli, mi nećemo da krademo, nećemo da budemo lopovi kao neki 2008. i 2012. godine. Nećemo da krademo, bolje je da čuvamo srpsku demokratiju, jer je ona važna za nas. Rekli smo, nema problema, iako imamo većinu, legalnu, idemo na izbore – rekoa je predsednik, a onda dodao:

.-Onda ste nam rekli nemojte da idete na izbore brzo. Zato što su dobili prva izstažvanja u kojima se videlo da su pali, posle izbora. Nemojte da idemo 28. jer mi tada idemo na „holidej“, kako su rekli, je l’ tako? Evo u redu je, na poslednji dan mogući u skladu sa zakonom ćemo to da odložimo. Da bukvalno sve procedure idemo na 2. jun. Sada kažu da ne valja ni 2. jun, kažu da ukinemo zakone, da ukinemo poredak Srbije, da idemo na jesen na izbore. Što? Dok ne dobijete istraživanje po kojem ste ispred? Pa, nema tog istraživanja.

hypetv

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner