Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ANELI SASULA GASTOZU SVE U LICE! Ovo do sada nismo imali priliku da čujemo: „Ti si FOLIRANT…“ „MOŽDA NE BUDEM ŽIVA…“ Potresna ispovest Jelene Tomašević o TEŠKOJ BOLESTI: „Imam 36 godina, moje telo je staro 75“ TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD AERODROMA: Ima povređenih, Hitna pomoć sjurila na lice mesta MILICA VELIČKOVIĆ URNISALA TERZU! Jednom objavom ga osramotila ZA SVA VREMENA: „To je kukavičluk“ (FOTO) „Posle mene je postalo moderno ići u zatvor“ Romana Panić o robiji: „Plašila sam se da ne poludim“ SKANDAL! Naša poznata influenserka uhvaćena u Kanu sa DUPLO STARIJIM DEČKOM – konačno otkriveno sa kim je u VEZI (FOTO) RODE SLETELE NA „KALIŠ“! Najbolji igrač Zvezde postao OTAC! Filip i Tijana bebi dali PRELEPO IME! „NAVUKLA SAM VELIKI STRAH“ Rada Manojlović nikad iskrenije o vezi sa Milanom Stankovićem STIŽE LOVA U HUMSKU! Napadač zvanično u Emiratima! Evo koliko je ZARADIO Partizan! JAPAN OBORIO REKORD U BRZINI INTERNETA: Preuzimanje sadržaja za tren oka – doslovno! Evo kako su Japanci „demonstrirali budućnost“ „NEMA TU POMOĆI“ Hitno oglašavanje majke Stefani Grujić nakon glasina o trudnoći, oplela po Munjezu kad nikad: „Težak kompleks“ PRVA IKADA NAPRAVLJENA BIRKIN TORBA PRODATA ZA 7 MILIONA EVRA! Evo kako je postala simbol luksuza PUKLA „BOMBA“ U EVROLIGI! Crno-beli doveli BRUTALNOG igrača! „Pokušavali su da spreče progres i izgradnju“ Vučić: Most na Dunavu kod Petrovaradina biće otvoren pre kraja 2026. STEFANI PREBILA MUNJEZA! Opšti karambol u rijalitiju, sve se TRESE PREOKRET U LJUTICE BOGDANA! Zvezda ostaje bez VIĐENOG pojačanja! Reprezentativac sve DALJE od Marakane!

ONI SU BILI SPECIJALNE ZVANICE NA SVADBI BEKAMOVOG SINA! (FOTO)

Objavio: RHT
11/04/2022 1:42 PM

Princ Vilijam i Kejt Midlton odbili su pozivnicu za venčanje Bruklina Bekama i Nikol Pelc, pišu britanski mediji.

PROFIMEDIA

Navodno su Dejvid i Viktorija Bekam pisali vojvodi i vojvotkinji od Kembridža, te ih pozvali na 3.5 miliona dolara vredno slavlje u Palm Beach-u na Floridi. Kraljevski par, koji je zvao Bekamove na svoje venčanje 2011, ljubazno je odbio poziv.

„Dejvid i Viktorija pisali su Kejt i Vilijamu i pozvali ih kao porodica na sinovljevo venčanje. Međutim, Vilijam im je odgovorio da im žele puno sreće, ali da ne mogu da dođu“, rekao je izvor za Daily Mirror.

Dejvid i Viktorija bili su gosti i na venčanju princa Harija s Megan Markl 2018. godine, pa su mnogi bili uvereni da će vojvoda i vojvotkinja od Saseksa doći u Palm Beach. Navodno su Viktorija i Megan jako dobre prijateljice, a njihova druženja su još češća nakon što su se Hari i Megan preselili u Ameriku. Megan često nosi Viktorijine kreacije.

Dejvid je u februaru 2020. govorio da se jako ponosi svojim čudesnim prijateljem Harijem nakon ženidbe s Megan i rođenja sina Arčija. Izvor pak tvrdi da je u izboru između Harija i Vilijama, Dejvid ipak na strani Kembridža.

„Oni su bili njihov jedini izbor za goste na venčanju“, tvrdi izvor. „Dejvidova istorija s Vilijamom i Kejt je duža, povezaniji su i oni su dobar izbor za goste na venčanju“, dodao je.

Bruklin i Nikol rekli su sudbonosno da u subotu u Palm Beach-u, a venčanje je održano na porodičnom imanju porodice Pelc. Strani mediji navode da je Bruklin uzeo prezime svoje supruge koje će od sada koristiti kao svoje srednje ime.

Na venčanju su bile brojne poznate face, a mladenci ipak nisu uspeli sve da zadrže u tajnosti, te su u javnost isplivale neke fotografije s ceremonije.

IZVOR: KURIR.RS/HYPETV.RS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner