Background adbanner
calendar

Ponedeljak 19. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
DA LI STE PRIMETILI DA NOSIĆ VAŠE MACE MENJA BOJU? Evo šta to može da vam govori “UMRO JE OD SRČANOG UDARA!” Maja Berović se slomila, pa progovorila o najvećoj tragediji! ZARAĐUJE PREKO 1300 EVRA ZA NEDELJU DANA?! Takmičarka otvoreno progovorila o honoraru – STROGO POVERLJIVO! KRAJ SEZONE ZA DENVER! Oklahoma se igrala sa Nagetsima, Jokić se ranije vraća u Sombor KOJE SRPSKO JELO JE OMILJENO EVROVIZIJSKOM POBEDNIKU? Srpkinja mu spremila domaćinski obrok – oduševljen našom kuhinjom! “DEČKO, BOLJE DA NE PRIČAM SA KIME SI SVE ŠVRLJAO SA STRANE!” Starleta pobesnela, pa rešila da RAZVEŽE JEZIK o Aci Pejoviću! “Ne plašim ga se!” KO JE MUŽ MAJE BEROVIĆ?! Alen je vozio kamion, a počeli su da se zabavljaju kada je ona bila MALOLETNA! “VIDELA SAM JE KRVAVU, TO MI JE BILO NAJSTRAŠNIJE” Matorina sestra otkrila stravične detalje Jovanine veze sa Stefani Grujić! MUNJEZ IMA ZDRAVSTEVNI PROBLEM?! Mislio da ga kamere ne snimaju pa se PRIZNAO Stefani, evo o ČEMU SE RADI!  NASILJE, PLJAČKE, MAFIJAŠI… Kriminalna prošlost i obiman policijski dosije Svetlane Ražnatović, a sad i njeno ime NA MESTU POKUŠAJA UBISTVA Saše Mirkovića ZBOG JEDNE REČI NA SRPSKOM POSTALA HIT NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: Predstavnica Malte izgovorila samo OVO i NASMEJALA SVE, mreže se USIJALE! (VIDEO) NIKADA NEĆETE POGODITI ČIME SE VANESA BAVI PORED PEVANJA: Pevačica harala estradom, a sada će svaki muškarac da joj SKINE KAPU, evo o ČEMU SE RADI “ŽELI DA OSTAVI IZA SEBE ŠTO PRE IZA SEBE ŽIVOT U KOJEM JE BILA SUPRUGA BASTIJANA” Ana Ivanović se oglasila nakon vesti o “HITNOM RAZVODU” (FOTO) TAJNA BRZOG MRŠAVLJENJA JELISAVETE ORAŠANIN! Sedam kilograma manje za nedelju dana – ovo morate znati! DA LI JE OVO NAJGLUPLJA IZJAVA ANELI AHMIĆ?! Javnost zatečena njenim BLAMOM! (VIDEO) ODLAZAK NA SPAVANJE POSLE PONOĆI MOŽE ŠTETITI VAŠEM ZDRAVLJU: Evo zašto je BOLJE DA LEGNETE pre 23h!

Oglasio se Igor Duljaj: Trener Partizana se javio dok mu se SPREMA OTKAZ? “Ako sam ja problem, to je lako rešiti”

Objavio: RHT
29/04/2024 3:02 PM

Oglasio se Igor Duljaj

Status Igora Duljaja u Partizanu nikada nije bio lošiji, a posle četvrtog uzastopnog poraza uprava kluba razmišlja o prekidu saradnje.

Prvobitno je bilo planirano da se u ponedeljak održi vanredna sednica Upravnog odbora crno-belih. Međutim, ona je odložena.

Oglasio se Igor Duljaj
Foto: Dusan Milenkovic/ATAImages/ Igor Duljaj

Prema informacijama do kojih je došao Kurir, Duljaj je navodno blizu otkaza, a dok se čeka sastanak uprave i donošenje konačne odluke, nekadašnji reprezentativac se oglasio.

Vodio sam trening sasvim normalno, jer sam pod ugovorom i došao sam na posao, jer nemam pravo da se ponašam drugačije. Nikakvu zvaničnu odluku nisam dobio. Verujte, da nisam dobio poruke podrške na telefon ne bih ni znao koliko je sve uzelo maha. Jer medije odavno ne čitam. Održao sam sastanak sa igračima, rekao sam im da je sve u našim rukama i da moramo da pokažemo sada ko smo i šta smo. Kada nije dobra situacija, jer lako je seiriti kada si prvi na tabeli i kada sve ide od noge. Moramo da se podignemo, da učinimo sve da savladamo Vojvodinu. A klub i Upravni odbor neka rade svoj posao. Ako je Igor Duljaj problem, to je bar lako za rešiti. – rekao je Duljaj za Telegraf.

PORAZI SE REĐAJU

Nakon poraza od Čukaričkog na Banovom Brdu, usledili su loši rezultati protiv Crvene zvezde u Super ligi. Zatim i u Kupu Srbije, pa onda i poraz od TSC-a u nedelju u Humskoj.

Emotivno sam ispražnjen posle utakmice, što je normalno. Dali smo sve od sebe, nismo taktički podbacili, ali jesmo rezultatski i to je svakako ono što smeta i bode oči. Ne želim ipak da spustim gard, ruke ispred sebe, jer to nikada nisam bio ja. Uvek sam se borio do kraja, dokle su me noge i misli nosile. Imam energije, to je sigurno, verujem da sa igračima mogu da preokrenem situaciju i utisak. Ali ne želim nikome ništa da namećem. Neka klub odluči kako god želi, svakoj ću se odluci povinovati. Pošto sam ovde porastao i ne želim da me neko smatra nekakvim teretom.

“NEZVANIČNO SAM KOMUNICIRAO, ZVANIČNO NE!”

Poručio je da je postojala izvestan kontakt sa nekim od čelnika kluba.

Zvanično nisam, nezvanično jesam komunicirao, ali je to bila uobičajena priča. Da se razumemo, svestan sam da će se neke stvari desiti pre ili kasnije. To je sudbina svakog trenera i prihvatio sam je onog dana kada sam počeo da se bavim ovim poslom. Trener je uvek na udaru kada nema rezultata, pa potom i igrači. Ali mogu samo da budem ponosan na moj tim, jer sam uveren da ljudi nisu svesni šta se sve dešavalo iza kulisa. A i zaboravili smo brzo neke stvari sa početka prolećnog dela sezone.

Porazi potiru lepe uspomene, to je u sportu, fudbalu posebno, nažalost, normalno. Ali moji igrači i ja znamo šta smo izgurali do sada. Ponosan sam što smo od prve do poslednje utakmice igrali pošteno. Bez ikakve pomoći. Gledali smo sa druge strane i trpeli sve i svašta, no, niti sam prvi trener kome se to dešava. Imao je slična iskustva i Sale Stanojević sa 98 osvojenih bodova. Niti je ovo nešto što igrače neće pratiti, ostao ja ili ne u klubu. Ponavljam: šta god klub odluči prihvatiću bez pogovora. Jer Partizan je iznad svih nas i svi smo mi prolazni sem kluba. – zaključio je Igor Duljaj.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV.

Hypetv.rs/Kurir/Telegraf/M.A./N.A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner