OGLASILE SE ZVANIČNE INSTITUCIJE IZ IZRAELA! Evo šta su rekli povodom napada
Oglasile se zvanične institucije iz Izraela

Oglasile se zvanične institucije iz Izraela
Izraelsko Ministarstvo spoljnih poslova okarakterisalo je današnji napad na pripadnika Žandarmerije ispred ambasade Izraela u Beogradu kao “pokušaj terorističkog napada“, javlja Tajms of Izrael.
“Danas se dogodio pokušaj terorističkog napada u blizini izraelske ambasade u Beogradu. Ambasada je zatvorena i niko od osoblja ambasade nije povređen. Povređen je lokalni policajac. Okolnosti incidenta se istražuju“, navodi se u saopštenju izraelskog ministarstva.
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je oko 11 časova nepoznato lice pucalo iz samostrela u pripadnika Žandarmerije koji je bio na dužnosti obezbeđenja ambasade Izraela, i pogodilo ga u vrat.

Naime,kako mediji prenose, neposredno pre napada vehabija je žandarma upitao gde se nalazi muzej.
Žandarm je navodno odgovorio, da ih u blizini nema, a potom je usledio stravičan napad na njega samostrelom.
Hrabri M.J. (34) preživeo je zahvaljujući preosebnosti, a život mu je spasilo to, što nakon napada nije izvadio strelu iz vrata.
Podsećamo, preventivno su u Beogradu pojačane mere zaštite, ne samo ispred objekata kao što su ambasade i državne institucije, već i u tržnim centrima i na šetalištima.
Hypetv.rs/E.B./Alo!/Informer
SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
BONUS VIDEO:
Ivo Kovacevic ULAZI U RIJALITI “IMANJE”! “Spasicu omladinu od ZLA!”