
„Sve me je sustiglo i ne mogu da se smirim. Ta žena ni u jednom trenutku nije pitala kako se moja deca osećaju. Ne znam gde je on sada, očigledno ga nije briga ni za nas ni za decu. Ovaj brak je definitivno završen, ja više ne mogu ovako.
Kada sam bila kod nje, jedino što ju je zanimalo bilo je da li smo u otvorenom braku. Moja deca kod kuće plaču zbog svega što se dešava“, izjavila je LJ. M. u svom novom oglašavanju danas, 6. februara.
Kako kaže, ona se navodno Milici Todorović, koja je 3. februara dobila sina s njenim mužem, prvo javila na Instagramu.

– Ja ne želim da se bilo kakve netačne tvrdnje iznose. Mi smo bili porodica, bili smo u najlepšem bračnom odnosu, nisam svesna šta me je snašlo. Ja živim u paklu, moju decu ne mogu da zaštitim. Ja sam njemu ceo život posvetila, izdana sam, ja to nisam zaslužila, on zna koliko sam uz njega bila – tvrdila je Lj.M. za domaće medije.
– Ja sam se njoj javila na Instagramu prvo, ona meni ništa nije odgovorila kada sam joj napisala da sam ja žena oca njenog deteta. Ona je sve znala… Ovaj brak je gotov za mene. Oni zaslužuju jedno drugo. Samo želim da izađem iz svega ovoga. Neću ništa da imam sa njim. Život sam mu dala. On je bio moje sve. Ja sam izgubila 19 godina života, jedne ljubavi nema više. Mene niko ne pita šta sam ja izgubila, moja deca su imala viziju savršene porodice – ispričala je ova žena.
– Ja sam se trudila da budem prisebna i stabilna. Ona je od svega razmišljala da li mi imamo intimne odnose i samo je za to pokazivala interesovanje. Jako se loše osećam i moram da se isključim iz ovoga da bih mogla da se okrenem deci – zaključila je Lj.M.
Hypetv.rs/E.B./Telegraf
PROČITAJTE JOŠ:
HITNO UPOZORENJE NAŠEG PEVAČA! Lažni nalozi varaju fanove, institucije se uključuju u slučaj!
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!