ODNOS IGORA KOJIĆA I NJEGOVE 15 GODINA MLAĐE ŽENE NA KLIMAVIM NOGAMA?! Žive odvojene živote, ona se ponaša kao slobodna devojka?!
ODNOS IGORA KOJIĆA I NJEGOVE 15 GODINA MLAĐE ŽENE NA KLIMAVIM NOGAMA?! Žive odvojene živote, ona se ponaša kao slobodna devojka?!

Snajka Dragana Kojića Kebe, Sofija Dacić redovno izlazi i putuje bez supruga Igora Kojića, a kako prenose domaći mediji, njihov brak je na klimavim nogama.
Sin pevača Dragana Kojića Kebe, Igor Kojić se početkom januara ove godine venčao sa 15 godina mlađom partnerkom Sofijom Dacić, posle samo desetak dana veze.
Iako su svi mislili da je kod njih u braku sve idealno, realnost je izgleda potpuno drugačija. Oni su u početku svakodnevno objavljivali zajedničke fotografije i snimke, ali je onda usledio tajac.
Naime, Sofija je nastavila da vodi „devojački život“ – da izlazi i putuje, ali uglavnom bez svog supruga. Dok ona uživa, Igor je pokrenuo svoj biznis kom se u potpunosti posvetio.
ODNOS IGORA KOJIĆA I NJEGOVE 15 GODINA MLAĐE ŽENE NA KLIMAVIM NOGAMA?! Žive odvojene živote, ona se ponaša kao slobodna devojka?!

– Njihov odnos je jako nategnut. Sofija živi svoj život i uopšte se ne ponaša kao udata žena. Stalno ide na putovanja, viđamo je često u noćnim izlascima sa drugaricama bez Igora, što i sama objavljuje na mrežama. Izgleda da tu svako živi svoj život – rekao je izvor blizak porodici Kojić za domaće medije.
Kako je izvor dalje otkrio, Sofija retko dolazi kod svekra i svekrve.
– Nije ostvarila neki zavidan odnos sa porodicom Kojić. I sam Keba je pričao da nema blizak odnos sa snajkom, ali da neće da se meša. On je čovek pun razumevanja, a mnoge stvari mu nisu jasne i teško ih prihvata. Keba čak ni ne prati snajku na društvenim mrežama – rekao je isti izvor za domaće medije.
– Ne želim ništa da komentarišem, već sam rekao da se ne oglašavam o toj temi – rekao je Keba za domaće medije.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / Informer / M.K.