NOVI RAT SUPRUŽNIKA! Ivan Marinković udario na bivšu ženu, pa spomenuo ćerku i sina!
NOVI RAT SUPRUŽNIKA! Ivan Marinković udario na bivšu ženu!
Ivan Marinković progovorio je o odnosu sa ćerkom Lenom, ističući razočaranje što nije htela da upozna polubrata Željka kog je dobio iz romanse sa Miljanom Kulić.

Marinković prvi put posle dužeg vremena spominje ćerku Lenu koju je dobio u braku sa pevačicom Gocom Tržan. O njihovom odnosu dosta se pričalo i nagađalo, a sada je Marinković potvrdio mnoge sumnje.
– I Miljana je mogla da kaže Željku da mu tata ne postoji, Bog te gleda! Evo ga Željko živ i zdrav, zna ko mu je tata. Moja ćerka, koja je gledala u mene k’o u Boga… Kada sam krenuo u rijaliti i kada se desilo ovo sa Miljanom, ona je tih par godina tačno iskoristila da, dok sam bio s Miljanom u rijalitiju, njoj potpuno mene izbaci iz priče. Nije htela da upozna svog brata, njoj je to sramota, to joj je sve majka namestila, ali nema veze – besno je ispričao Ivan.

Lena je nedavno proslavila i svoj 18. rođendan, a Ivan nije bio deo tog gala punoletstva.
Hypetv.rs/informer/J.V.
GLEDAJTE NAS:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
SPEKTAKL U SKENDERIJI
foto: Plakat/ilustracija
Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.