ŠOK U MONTE KARLU! Novače, (š)Ta bilo? Srbija ostala bez PREDSTAVNIKA! Đoković ISPAO od 32. na svetu!
Šok u Monte Karlu!
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira se u osminu finala mastersa u Monte Karlu, pošto je poražen od Alehandra Tabilea iz Čilea sa 0:2 (3:6, 4:6).

Srbija je na taj način ostala bez predstavnika u “Kneževini”, jer su prethodno eliminisani Dušan Lajović i Miomir Kecmanović.
Duel je trajao jedan čas i 22 minuta, a Nole je ponovo razočarao armiju navijača.
Tako je rekorder po broju grend slem titula ostao (još uvek) bez stotog trofeja u karijeri, na koji će morati još da pričeka.
ŠOK U MONTE KARLU!
Meč je krenuo baš kako je Nole želeo. Brejkom već u prvom gemu na servis Čileanca. Ipak, već u narednom, Tabilo je napravio ribrejk, pa je usledila klackalica.
Sve do šestog gema, kada je Alehandro došao do tri vezane brejk prilike i iskoristio jednu od njih, potom i poveo sa 2:4.
Zadržao je svoj servis 32. igrač ATP liste i na kraju pomalo šokantno osvojoi prvi set rezultatom 6:3.
Očelivalo se da će Nole da se trgne i zaigra kako ume. Međutim i u drugom setu, Tabilo je prvi stizao do brejk prilika.

U trećem gemu je imao tri vezane brejk prilike, a potom realizovao ipak jednu, posle koje je poveo sa 2:1 u drugom setu!
Posle toga je čileanski teniser sa lakoćom dolazio do poena i čvrsto dolazio do gemova. Dovoljno za drugu pobedu u karijeri nad Novakom, u isto toliko međusobnih okršaja.
Tako je Đoković ostao ponovo bez 100. titule u karijeri. Na jubilej će morati da sačeka neku novu priliku, ako je uopšte i bude kada se Janik Siner vrati…
Za plasman u četvrtfinale, Alehandro Tabilo će igrati protiv boljeg iz duela Noletovog velikog prijatelja Bugarina Grigora Dimitrova i domaćeg tenisera Valentina Vašeroa iz Monaka.
Kako je meč tekao pročitajte na OVOM linku.
Hypetv.rs/B.S./
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
KONCERT MIROSLAVA ILIĆA U ZAGREBU
Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni. Prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine, sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.
Koncert u glavnom gradu Hrvatske predstavlja jedinstvenu priliku. Da ljubitelji narodne muzike uživaju u njegovim pesmama uživo.
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.