Background adbanner
calendar

Nedelja 17. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BAČENA BOMBA ISPRED LOKALA U KRAGUJEVCU Rano jutros odjeknula eksplozija, ovo su detalji VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA SVE KOJI PUTUJU! Evo kakvo je stanje na granicima tokom popodneva i večeri! Čeka se i do 2 sata na ovim prelazima PUCNJAVA NA KONCERTU POZNATOG PEVAČA: Ima mrtvih i ranjenih, ovo su svi JEZIVI DETALJI „SVI NAŠI USPESI NE BI BILI MOGUĆI BEZ VAS“ Milojević se oglasio i poslao „delijama“ važnu poruku pred ključne mečeve sa Pafosom PRVA FOTOGRAFIJA ADAMA ĐOGANIJA SA SINOM LAVOM: Bivši rijaliti učesnik ne skida osmeh sa lica, nasledniku uputio ove EMOTIVNE REČI (FOTO) VELIKO SLAVLJE U DOMU ANE KORAĆ! Starleta se oglasila PRELEPIM VESTIMA, čestitke stižu sa svih strana (FOTO) NEVREME SAMO ŠTO NIJE GRUNULO! Stižu pljuskovi sa grmljavinom i grad, evo koji delovi Srbije će biti PRVI NA UDARU PROCURILE INFORMACIJE: Ovo je NOVA DEVOJKA STANISLAVA KROFAKA? (FOTO) DA LI NDIJAJE STVARNO ODLAZI IZ ZVEZDE? Isplivali novi detalji, ovome se niko nije nadao, evo u čemu se RADI DNEVNI HOROSKOP ZA NEDELJU, 17. AVGUST! Lavovi uživaju u životu, a ovaj znak čekaju VAŽNE ODLUKE „KAKVE SU TO MAJKE KOJE OSTAVLJAJU BEBE ZBOG RIJALITIJA?“ Da li su rijaliti programi postali važniji od majčinstva? Ima li opravdanja za žene koje ostavljaju bebe zbog slave i novca? Ne propustite “ShowBLIZ” ŠTA TI DOKTORI NIKADA NEĆE REĆI O VASEKTOMIJI? Istina i mitovi o muškoj kontracepciji koje svaki muškarac mora da zna Sandra Afrika: „Vreme jeste za bebicu, ali prvo moram da nađem momka“ “Slow living” je novi trend koji menja život iz korena – evo kako da usporite i stvarno uživate ČEDA ČVORAK BRUTALNO POTKAČIO IVANU KRUNIĆ: „Častio sam CELU KAFANU kad je RASKINULA sa mojim sinom“ KOJI HOROSKOPSKI ZNAKOVI SU NAJVEĆI ŠVALERI? Astrolozi tvrde da su ONI skloniji NEVERSTVU

Nova-stara učesnica rijalitija skoro NEPREPOZNATLJIVA! Poznata po nasledstvu penzije od pokojnog supruga i BROJNIM AFERAMA

Objavio: RHT
30/11/2024 11:50 AM

Nova-stara učesnica rijalitija skoro neprepoznatljiva!

Nova-stara učesnica rijalitija
Foto: Printskrin:Youtube/Zadruga

Dragana Stojančević, bivša učesnica rijalitja, ponovo je odlučila da se pridruži ukućanima.

Poznata po burnoj prošlosti i ljubavnim aferama, Dragana je sada odlučila da napravi promene u svom životu, kako fizički, tako i ponašanjem.

Nakon što je korigovala svoj izgled, posebno frizuru, koja je učinila da izgleda gotovo neprepoznatljivo, Dragana je spremna da bude „malo aktivnija“ i istakne se više nego ranije.

Nova-stara učesnica rijalitija skoro neprepoznatljiva!

– Šta ćeš promeniti ove godine – pitala je Ana.

– Biću malo aktivnija, ranije se nisam nesto isticala – odgovorila je Dragana.

– Ja se tebe ne sećam, koliko si bila u rijalitiju? – pitao je novinar Joca.

Bila sam kratko ošišana i plava, bila sam tu dva i po meseca – kazala je Dragana.

– Da li ulaziš slobodna? – pitao je voditelj.

– Slobodna, dečko i ja smo na pauzi. Smatram da nije bila neka ozbiljna veza, on nije podržavao da uđem i onda sam stavila tačku na to. Ako bude suđeno, biće nešto napolju. Plaši se šta će se desiti unutra, a ja nisam htrla da vučem te repove – rekla je Dragana.

– Koga se uplašio? – upitao je Joca.

– Niko tamo nije sličan njemu, Peja mi je jedino sladak. Volim i ja mlađe – rekla je Stojančevićeva.

Podsetimo, Dragana Stojančević iz Smedereva bila je u braku sa starijim muškarcem, od kog je nasledila penziju nakon što je on preminuo. Nakon rijalitija, pokrenula je privatni biznis, ali nije poznato da li se još bavi time.

Dragana je bila u braku sa vremešnim gospodinom koji je bio inostrani penzioner. Ubrzo je umro, pa je tako ona nasledila njegovu deviznu penziju – otkrio je tada izvor za domaće medije.

https://www.instagram.com/p/DCOkGyPoHbC/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9ee00d78-823d-43d5-965b-f0195a74849a

Inače, Dragana je u rijalitiju imala ljubavnu aferu sa Banetom Čolakom. Zatim je Stefan Kandić Kendi pokušavao da je osvoji, a na kraju je pala na šarm Bojana Đukića.

Hype tv.rs/Pink/M.K.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner