Background adbanner
calendar

Ponedeljak 14. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ONI VIŠE NEĆE BITI MINISTRI! Evo ko sve ostaje bez fotelje OPŠTA POMETNJA! POČELA AUDICIJA ZA “HYPE ZVEZDE” U BANJA LUCI! Ogromni redovi, kandidati uzbuđeni! Zašto se preporučuje zamrzavanje jajnih ćelija?! Evo ko bi morao ovo da uradi GREH IZ MLADOSTI JE CEO ŽIVOT PROGONI! Zlata Petrović iskreno o teškom periodu iz mladosti: Sa 16 godina tražila pomoć majke, a lekar RIZIKOVAO ZATVOR, otkriveni ŠOK DETALJI! Romski horoskop! Velike promene i životne transformacije “AKO SE NE JAVIM POSLE OVIH STORIJA, ZNAJTE DA ME JE UBIO”: Kristina Spalević objavila NIZ FOTOGRAFIJA! OTAC AVE KARABATIĆ O PRIČI DA JE HOMOS*KSUALAC, njegov ODOGOVOR ŠOKIRAO JE SVE “NE ZNA ZA ŠALU” Darko Lazić se oglasio nakon navoda da je Rada LJUTA na njega: Pevač BRUTALNO POTKAČIO koleginicu! DANAS POČINJE VELIKA NEDELJA! Svaki dan važe određena pravila i običaji ONA JE ZAUVEK NAPUSTILA RIJALITI: Ova igrica ju je SKUPO KOŠTALA, Gastoz VAN SEBE! Ana Brnabić ZAKAZALA SEDNICU SKUPŠTINE ZA SUTRA U 10 ČASOVA! “Siniša Mali ostaje, a stiže i veliko iznenađenje” Počinju pretpraznične gužve! Oprez za vozače ANELI AHMIĆ U SUZAMA! U strahu zbog Asmina i ćerke! Pa progovorila o svim detaljima koji je muče LUKASU NA NASTUPU PONUDILI TOMPUS, A ON U SVOM STILU ODBRUSIO: “Burazeru, ti si mene pobrkao, ja sam ČOVEK SELJAK, nisam ja Aco Pejović!” Kum Saše Popovića: “Svi iz žirija Zvezde Granda su licemeri! Niko nije došao na pomen od 40 dana, pojavili su se na sahrani samo da se slikaju” (FOTO) DOŠAO JE I TAJ DAN! POČINJE AUDICIJA HYPE ZVEZDA: Ovo su SVI DETALJI

NJIH DVE SU BILE NA RATNOJ NOZI: Viki Miljković sada otkrila u kakvom je odnosu sa Jelenom Karleušom!

Objavio: RHT
19/10/2021 10:00 AM

Početak nove sezone muzičkog takmičenja  obeležio je transfer godine, kada je na mesto Jelene Karleuše došla Svetlana Ceca Ražnatović.

Viki Miljković godinama je deo ovog takmičenja, a iako je pevačica sa dugogodišnjim iskustvom, često je bila prozivana od strane svojih kolega, kojima je bila najlakša meta za štalu.

https://www.instagram.com/p/CS76zSOo_ra/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Poznato je da se Viki i Jelena nisu slagale u većini slučajeva. Pamti se scena kada je Jelena gađala Viki flašicom vode, da bi je potom i ispolivala, a sve zbog toga što joj je Miljkovićeva upadala u reč.

Još jedna svađa o kojoj se pričalo ticala se toga ko je veća zvezda. Viki je, naime, u jednoj emisiji rekla Ani Bekuti da je Karleušina “uvlakuša”, što Jelena nije mogla da prećuti.

– Viki, ti nikada nećeš biti popularna. Ti si, bre, „koka-kola, marlboro, suzuki“. Koliko imaš fanova na društvenim mrežama? Ti si niko i ništa! Doveli su te ovde da te ja pojedem za doručak, da te zaje*avam. Ovde si dovedena da budeš meso meni – urlala je JK, a Viki je pokušala da se odbrani.

– A po čemu si ti poznata? – rekla je Viki.

Zbog svih svađa koje su imale i razmene ponekad i ne tako lepih reči, na poslednjem snimanju nove epizode sreli smo Viki, pa smo je upitali da li se čula sa Jelenom otkad je napustila žiri i da li su izgladile odnose.

– Ne, mi se generalno i dok smo bile zajedno u žiriju nismo čule privatno, nismo se družile privatno, pa se tako nismo ni sada čule – rekla je Viki.

https://www.instagram.com/p/CUvk8vrNyif/?utm_source=ig_web_copy_link

 

– Nikad ne znamo šta nas čeka kada dolazimo na snimanja, uvek bude spontano, zato i jesmo interesantni i dobra nam je gledanost, jer ništa nije izrežirano, ništa nije namešteno – kaže Viki, te se osvrće na Cecu:

– Sa Cecom se ja godinama najbolje slažem, ali sa svima sam ja dobra, to se sve u trenutku desi šta se desi i idemo dalje – zaključila je pevačica.

AUTOR: KURIR.RS/24SEDAM.RS/HYPETV.RS

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner