“NISAM MOGLA DA SE ODVIKNEM OD TE DROGE” Priznanje naše glumice zaprepastilo javnost: “Prolazila sam kroz veliku krizu”
Nina Seničar progovorila o zavisnosti
Glumica Nina Seničar uživa u skladnom je braku sa kolegom Džejom Elisom, sa kojim je svila porodično gnezdo u Los Anđelesu.

Pre braka Nina je imala nekoliko ljubavnih veza, od kojih se izdvojila ona sa Markom Borijelem.
Nina Seničar progovorila o zavisnosti
Ona je samo jednom govorila o vezi sa fudbalerom, čijeg je oca ubila mafija.
– Ta veza se zapravo zasnivala samo na strasti, to je kao jaka droga od koje nisam mogla da se odviknem. Zbog te veze sam izgubila čak i prijatelje. Ljudi su mi govorili da treba da okončam vezu sa Markom, ali ja nisam znala kako. Svaki put kada bih rekla: “Sad je dosta” i napustila ga, prolazila sam kroz veliku krizu i posle nekog vremena bih ga ponovo potražila – ispričala je tada Nina, a na pitanje da li je to ipak bila velika ljubav, odgovorila je:
“Raskidom smo jedno drugom učinili uslugu”
– Ne želim da upotrebim reč ljubav. To je sve vreme više bilo neko ludilo i fizička privlačnost, jer ako izuzmemo s**s, nas dvoje nismo imali ništa drugo zajedničko. Kada smo napokon raskinuli, učinili smo jedno drugom uslugu.
HypeTv.rs /24sedam/I.R.
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.