Background adbanner
calendar

Četvrtak 17. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ILON MASK NAPOKON URADIO DNK TEST: Evo da li je on otac deteta poznate influenserke! MIRKA VASILJEVIĆ POBESNELA NA JAVNOM MESTU! Ovo ju je izbacilo iz takta: “Ajde, molim te!” “POČIVAJ U MIRU, BILA SI VELIKI DRUG I ODLIČAN SARADNIK!” Saša Mirković se potresnim rečima oprostio od Daniele Boračeve! (FOTO) DRAGANA MIRKOVIĆ VOZI AUTO NA VODI! Pevačica probala vodene avanture, evo kako se provodi u Dubaiju! (FOTO) OGROMAN SKANDAL U MADRIDU! Zvezda Reala hvatala za VRAT junaka Arsenala! Kamere sve SNIMILE! (VIDEO) MAČKE JE IPAK POTREBNO KUPATI? Evo koliko često – veterinar otkriva šokantan podatak MAJA MARINKOVIĆ NAPRAVILA HAOS FILIPU CARU! Totalno pobesnela što nije pozvana na Leonin rođendan, celu noć DIVLJALA! OTKRIVENA DIJAGNOZA ENE ČOLIĆ! Evo zbog koga je OBOLELA, otkrivena MRAČNA ISTINA OTKRIVENO KOLIKO ĆE DA KOŠTA SVADBA TEE I IVANA! Pevačica nije štedela ni dinara, a na ovoj lokaciji će biti! POZNATI PAROVI POLUFINALA LŠ! Evropa dobija novog KRALJA! Real ISPAO, Inter preživeo! (VIDEO) GASTOZ IMA PRIVATNE SNIMKE SA MILICOM VELIČKOVIĆ I ANOM RADULOVIĆ! Nađa progovorila o svemu: “Sa njom sam videla or*lni s*ks!” DEFINITIVAN RASKID MARKA I SANJE?! Stefanović bacio oko na Sofiju Janićijević, evo ko ih je RAZOTKRIO! ANABELA ATIJAS BRUTALNO ODBRUSILA VESNI ĐOGANI: “Godinama me ne ostavljaju na miru!” “MARIJA ŠERIFOVIĆ ME JE MOLILA NA KOLENIMA DA SE VRATI! Ona je pokvarena i licemerna osoba! Pozivam je da se JAVNO IZVINI, ili ću tek početi da PRIČAM SVE!” Saša Mirković brutalno o pevačici i nekadašnjoj saradnici “NEMOJ DA ME VUČE ZA JEZIK! BOLJE DA SE IZVINI JAVNO” Saša Mirković o ODNOSU majke Marije Šerifović sa ROĐENIM BRATOM VEĆE ZA PAMĆENJE U SKOPLJU! Zvezda i Vardar ispratili u VEČNOST nastradale u Kočanima!

“NEMAM SRCA DA POZOVEM GASTOZOVU DEVOJKU!” Nenad gubi kompas u rijalitiju?! Devojka mu je TRUDNA, a porodica VEOMA ZABRINUTA!

Objavio: RHT
26/10/2024 9:38 PM

“NEMAM SRCA DA POZOVEM GASTOZOVU DEVOJKU!” Nenad gubi kompas u rijalitiju?!

Anđela Đuričić sve bliža je sa Gastozom.

Nenad Marinković na šok mnogih je ušao u rijaliti, a nekim članovima njegove porodice se ne dopada šta tamo radi.

Foto Hypetv

Gastozova sestra Tanja Sinđelić u “Mlinu sa Memom” otkrila je da je devojka njegovog brata, Nađa, trudna.

“Nisam je zvala ovih dana. Nemam srca da je pozovem. Šta da joj kažem sada u ovom trenutku? Da li će se on izvući… Svi koji ga prate znaju da se Nenad izvuče iz svake situacije, ma koliko da je teška. Strah me je na tom putu dok se bude izvukao – šta ga sve čeka… Kako će izdržati, koliko će plakati, lomiti…”, ispričala je Tanja.

“On kad krene da lomi, to je onda…”, nadovezao se Memo.

“Nema muškarca koji će da mu kaže ‘Stani.’ Nema ‘ako’. Kad padne mrak na plave oči, to je uh”, rekla je Gastozova sestra.

“NEMAM SRCA DA POZOVEM GASTOZOVU DEVOJKU!”

Mema je zanimalo i kako mu kao sestra može pomoći.

“Vreme je da se aktiviram. Dosta sam ćutala, ali kada je u pitanju rijaliti i moj brat, najveća je to greška. Aktiviraću se, biti uz njega i pokazati podršku na način na koji se očekuje”, rekla je Tanja.

Podsetimo, Nenadova sestra je navela i kako je Anđela Đuričič navodno bacila crnu magiju na Gastoza.

Detaljnije u nastavku.

Hypetv.rs V.M.

USKORO IMANJE

Dosta vam je propagiranja loših vrednosti na malim ekranima? Spremite se za avanturu koju pokreće HYPE televizija.

Rijaliti pogram Imanje uskoro će doneti toplinu u vašim domovima. Učesnici ovog formata moraće da rade poljoprivredne poslove, kao i da nauče da žive u slozi, uprkos potencijalnim problemima.

Niko neće moći da se izmotava. Vreme je da se vratimo porodičnim vrednostima, za koje se zalaže naša televizijska kuća.

Čitajte vesti iz Imanja klikom na OVAJ LINK.

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner