Background adbanner
calendar

Utorak 29. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Tri osobe povređene u udesu na Smederevskom putu Od danas promena režima rada linija javnog prevoza zbog radova na Vračaru! Danas oblačno, svežije i vetrovito, mestimično sa kišom DNEVNI HOROSKOP ZA UTORAK, 29. JUL: Blizanci rešavaju nesuglasice, Jarac na izmaku snage, a evo i ŠTA ČEKA OSTALE… „GASIM TELEFON, SUZE SAME IDU“ Peja ne krije emocije prema bivšoj – Ena ga potpuno slomila ZOLA SE OBRATIO ŽELJKU KULIĆU! Direktna provokacija za Miljanu Kulić – poludeće kada bude videla „PROPATILA SAM, POMIRILA SAM SE SA TIM DA NIJE MOJ…“ Katarina iskreno o odnosu sa Darkom Lazićem, o ovome do sad NIJE GOVORILA „VIDEO SAM SNIMKE, BIO SAM U PRAVU ZA SVE“ Peja RAZOTKRIO Enu, javno obelodanio NJENE TAJNE PAKAO ČEKA PARTIZAN! Glavobolja za Blagojevića! Ovo u Humskoj nisu hteli da ČUJU! SUTRA je dan velikih mučenika: Ova molitva donosi snagu i zaštitu svakome ko je pročita POLJACI ISKRENO VOLE SRBIJU! Posle meča u Pazaru okačili SNIMAK koji je sve RASPAMETIO! (VIDEO) NEVIĐENI HAOS! Peja priznao sve o Eni, u sve umešana i Zlata Petrović: „Udarala me je…“ BIVŠA ŽENA MILANA KALINIĆA MAMI POGLEDE U ITALIJI: Sandra sve oduševila u miniću, svi se OKREĆU ZA NJOM (FOTO) NIJE JOJ VIŠE DO SUZA! Milijana se RAZVELA od 53 godine starijeg Milojka, pa po pljusku pokazala telo u tigrastom bikiniju! ZVEZDA ODLOŽILA DERBI: Potencijalni protivnik hoće da igra UPOZNAO JE NJENU ĆERKU! Evo gde su „uhvaćeni“ Aneli i Luka, svi komentarišu samo jedan detalj!

„NEKA NAM JE SA SREĆOM“: Aca Lukas pružio podršku smeni u RTS-u, pa poslao snažnu poruku!

Objavio: RHT
30/06/2023 9:29 PM

Ne krije svoje zadovoljstovo

Foto: Printscreen YouTube/Instagram/ Ilustracija hypetv

Nakon objave da je Olivera Kovačević, glavna i odgovorna urednica kulturno-zabavnog programa RTS-a, smenjena s te funkcije oglasio se, kao što smo pisali, direktor i vlasnik Hype produkcije Saša Mirković.

Međutim, ni naša najveća balkanska muzička zvezda Aca Lukas nije mogao da sakrije svoju sreću, te se i on oglasio na svom Instagram profilu.

Neka nam je sa srećom oslobođenje zabavnog programa RTS-a – napisao je Lukas, pa jasno pokazao svoje zadovoljstvo i podršku povodom ove smene.

Foto: Printscreen YouTube

Podsetimo, Mirković je godinama javno izražavao svoje sumnje u regularnost poslovanja RTS-a, posebno ukazujući na malverzacije koje je upravo povezivao sa Kovačevićevom i generalnim direktorom Draganom Bujoševićem.

Ova smena dolazi u svetlu nedavnog otkrića upravnog odbora RTS-a, koji je pre nekoliko meseci objavio da je Kovačevićeva dobijala značajna novčana sredstva za emisiju koja nikada nije bila realizovana. Kako je saopšteno, RTS je izdvajao ogroman novac za tu nepostojeću emisiju, što je izazvalo ogorčenje javnosti i otvorilo pitanja o transparentnosti i efikasnosti rada ove nacionalne medijske kuće.

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner