Background adbanner
calendar

Subota 12. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
EVO ZAŠTO LETI NE TREBA VOZITI ZIMSKE GUME! Mnogi misle da ovo nije bitno, ali testovi stručnjak pokazuju drugačije ŠOK! EVO KOLIKO ZAPRAVO ANELI AHMIĆ IMA GODINA! Podatak koji niko nije znao KOJI JE VAŠ ANĐEO ČUVAR PO HOROSKOPSKOM ZNAKU?! Tajna vašeg Zodijaka krije se u NJEMU NEDELJKO BAJIĆ BAJA ODBIO DA PEVA NA SVADBI ZA 100.000 EVRA! Oglasio se njegov kolega, pa mu ŽESTOKO ODBRUSIO KAKO DA SE REŠITE ZUJANJA U UŠIMA: Ove 4 namirnice mogu dovesti do naglog OLAKŠANJA! LJUBAVNA IDILA PREKINUTA ZBOG BIVŠEG! Luka i Aneli se sukobili zbog Janjuša, njena reakcija GOVORI SVE, šok! UROŠ ŽIVKOVIĆ DO JUTRA SLAVIO SA TRUDNOM ŽENOM: Pevač joj ljubio stomak usred kafane, ona ne skida OSMEH SA LICA: “Zauvek ovako” ZA OVA DVA HOROSKOPSKA ZNAKA PARE ĆE PADATI SA NEBA! Očekuje ih uplata na račun u narednim danima SADA KREĆU ELIMINACIONI MEČEVI! Evo kako izgleda KONAČNA TABELA Evrolige! “U ŠKOLI SU ME ISMEJAVALI ZBOG BOJE KOŽE, UČITELJ JE ZBIJAO ŠALE” Pevačica prošla kroz pravu turturu jer je ROMKINJA, sada progovorila o SVEMU! SFEROPULOS KRATAK POSLE PORAZA! Ovo su prve REČI trenera Zvezde! KATARINA NE ŽELI VIŠE DA ĆUTI O DARKU! Rešila da otkrije pravo stanje u njihovom braku, evo šta ne podnosi, ŠOK OGLAŠAVANJE! ZVEZDA U PLEJ-INU SA 10. MESTA! Crveno-beli PALI u Atini posle PRODUŽETKA i drame! MARKO STEFANOVIĆ DOŽIVEO VELIKU IZDAJU! Rijaliti učesnik progovorio o BOLNOJ TEMI “MOŽDA NE BUDEM ŽIVA…” Jelena Tomašević boluje OD TEŠKE BOLESTI: “Imam 36 godina, moje telo 75” TRAGEDIJA U SARAJEVU! Muškarac ubijen u tuči, supruga i njena sestra teško povređene

(NE)DOKAZANI “NE SMEM DA ODUSTANEM, DA SE POŽALIM DA MI JE TEŠKO! Nosim je na svojim leđima od kad sam bio DETE!” Ispovest sina koji ne može da HOSPITALIZUJE svoju majku sa ŠIZOFRENIJOM

Objavio: RHT
15/10/2024 9:30 PM

(NE)DOKAZANI “NE SMEM DA ODUSTANEM, DA SE POŽALIM DA MI JE TEŠKO!”

Novi projekat HYPE  televizije(NE)DOKAZANI pokazao se kao veoma gledan i poučan, jer se bavi istinitim pričama, koje mislimo da možemo da gledamo “samo na filmu”.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages/HypeTV/Ilustracija/Veselin Mandarin
(NE)DOKAZANI "NE SMEM DA ODUSTANEM, DA SE POŽALIM DA MI JE TEŠKO! Nosim je na svojim leđima od kad sam bio DETE!" Ispovest sina koji ne može da HOSPITALIZUJE svoju majku sa ŠIZOFRENIJOM
Foto: Antonio Ahel/ATAImages/HypeTV/Ilustracija/Veselin Mandarin

NE/DOKAZANI: Novi projekat HYPE  televizije! Svakog utorka u 21h!

Format koji pruža podršku licima u borbi sa porodičnim nasiljem i zlostavljanjem bilo kog oblika.Svrha i krajnji cilj je ohrabrivanje žrtvi nasilja da načine prvi korak i spasu život, pre nego što bude kasno, tako što će čuti različite ispovesti onih koji su skupili hrabrost i progovorili javno.

UKOLIKO I TI ŽELIŠ DA ISPRIČAŠ SVOJU PRIČU, JAVI SE! 
Pošalji poruku OVDE! ČEKAMO TE!

Foto: (NE)DOKAZANI/ Nedokazani
(NE)DOKAZANI "NE SMEM DA ODUSTANEM, DA SE POŽALIM DA MI JE TEŠKO! Nosim je na svojim leđima od kad sam bio DETE!" Ispovest sina koji ne može da HOSPITALIZUJE svoju majku sa ŠIZOFRENIJOM
Foto: (NE)DOKAZANI/ Nedokazani

(NE)DOKAZANI “NE SMEM DA ODUSTANEM, DA SE POŽALIM DA MI JE TEŠKO!”

Mladi umetnik Veselin Mandarin (23) obratio se produkciji  televizije Hype kako bi javno ispričao detalje svoje borbe za majčino lečenje.

– Moja majka ima tri tipa šizofrenije propraćenu epilepsijom. Ona stalno mora biti pod nadzorom jer je agresivna i suicidna. – Od lekova je postala veoma gojazna, ona kada padne, ona ne može da se zaustavi. Konstantno joj treba neko tu pored nje. Ja se divim mom ocu koji je i dan-danas pored nje.

Foto: (NE)DOKAZANI/ Nedokazani/Veselin Mandarin
Foto: (NE)DOKAZANI/ Nedokazani/Veselin Mandarin

– Najteže mi je što sam je više puta zatekao kako je pokušavala da oduzme sebi život. Ja želim da je smestim na lečenje, ali komisija je uporno odbija i proglašava je stabilnom, te se ona konstantno vraća kući u isto stanje.

– Pronašao sam je jednom u kupatilu, ispuštala je neke zvuke, koje ne mogu da imitiram, ne bih ni mogao da pokušam. Prvi put sam čuo tako nešto. Ona ima i epilepsiju, pa i te napade, kada pada u nesvest i ne seća se ničega.

“VIŠE PUTA SAM JE ZATEKAO KAKO POKUŠAVA SEBI DA ODUZME ŽIVOT”

– Mi nikada nismo bili prava normalna porodica, ne mogu da odustanem. Ne smem da se požalim da mi je teško, jer nju nosim na svojim leđima od kada sam bio dete. Ona je plakala pred ovu emisiju što mi, kako sama kaže, otežava život. Ja ne mogu da kažem da nije tako, jer jeste.

Foto: YT printscreen/B92/Bolnica Laza Lazarević
Foto: YT printscreen/B92/Bolnica Laza Lazarević

– Ja sam odavno izgubio pravo da nešto ne želim ili neću. Prosto, pravo na to nikada nisam ni imao. Ja imam još dve sestre, ali one su počele svoje živote. Ja sam ostao uz nju, kao i moj otac, kojem se divim što nije odustao posle svih ovih godina i dalje. – govori potrešeni Veselin koji ne gubi nadu da će njegova majka dobiti lečenje koje on smatra da joj ne nepravedno ukinuto.

– Komisija je proglašava sposobnom i stabilnom i ne dozvoljava hospitalizaciju koja bi promenila nešto, jer su sve ove kratkoročne i to kada se nešto dogodi. Ali ona uvek dođe kući i kreće ponovo sve.

Foto: YT printscreen/B92/Bolnica Laza Lazarević
Foto: YT printscreen/B92/Bolnica Laza Lazarević

– Jednom me je zvala kada sam bio u školi i rekla mi da mi je otac preminuo… To naravno nije bio slučaj… Konstantne halucinacije i plakanje, histerija i agresija, uglavnom usmerena ka samoj sebi. – govori potrešeni Veselin koji smatra stanje njegove majke NEDOKAZANO, jer je institucije konstantno odbijaju za bolničko lečenje u instituciji.

– Najteže mi je što sam je više puta zatekao kako je pokušavala da oduzme sebi život. To su zaista strašne scene. – govori Veselin u emisiji (NE)DOKAZANI, koja se emituje svakog utorka u 21h!

UKOLIKO I TI ŽELIŠ DA ISPRIČAŠ SVOJU PRIČU, JAVI SE! 
Pošalji poruku OVDE! ČEKAMO TE!

Ispovest mladog Veselina Mandarina, pogledajte klikom na video ispod teksta:

Strogo je zabranjeno preuzimanje teksta u celosti ili njegovih delova bez navođenja i linkovanja izvora Hypetv.rs.

Hypetv.rs/N.A/M.A.

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner