Background adbanner
calendar

Utorak 1. April, 2025

“NE SMEJU DA ME UVEDU U RIJALITI JER BIH ISTE SEKUNDE KATAKLIZMU NAPRAVIO” Janjuš PENI, ogorčen zbog Pinka!

Objavio: RHT
30/03/2025 11:27 AM

“NE SMEJU DA ME UVEDU U RIJALITI JER BIH ISTE SEKUNDE KATAKLIZMU NAPRAVIO” Janjuš PENI, ogorčen zbog Pinka!

Marko Janjušević Janjuš aktivan je na Tiktoku, gde od takozvanih giftera dobija novac.

Foto Skrinšot Tiktok/veliki_janjus

Putem ove društvene mreže snima mečeve, a poslednji je bio sa bivšom cimerkom iz rijalitija, Milicom Veličković.

Janjušev boravak u rijalitiju bio je turbulentan, ulazio je svake sezone, bio diskvalifikovan pa vraćen u program… Kako je rekao, produkciji sada ne odgovara da on boravi tamo.

Ne smeju da me uvedu u rijaliti jer bih iste sekunde kataklizmu napravio. Najgore trenutke u životu kad sam imao, k**ali su me i učesnici i gledaoci. Sad kad sam se oporavio, znaj da ne smeju da me uvedu. Srušio bih kuću tamo, ne zna se ko je od koga gori”, rekao je Janjuš, a Milica je onda spomenula novog-starog učesnika, Zolu.

“NE SMEJU DA ME UVEDU U RIJALITI JER BIH ISTE SEKUNDE KATAKLIZMU NAPRAVIO” Janjuš PENI, ogorčen zbog Pinka!

“Zolu uvode jer on – šta će mučenik. Kad se u istoriji desilo da u rijaliti uvedu nekoga ko je bio prošle godine, a da je u lošim odnosima sa nekom učesnicom tamo?”, izričit je Janjušević, te opisao da su mu smešne priče u okviru ove sezone. Kao i da više nema pravih igrača.

Foto Skrinšot Tiktok/veliki_janjus

“Slušam ja Anđelu i Gastoza, Peju i Enu. Daj, nemojte me za**bavati. Glavni mangup Munja, on šmeker? Slađa Poršelina glavna? Strašno”, dodao je Janjušević.

“Nije ni čudo zašto ljudi toliko pljuju taj rijaliti jer ima dosta bolesnika. To je poenta priče”, rekao je Marko.

Stefani ga je onda upitala šta misli o tome što je Stefani ostavila dete od mesec dana i ušla u rijaliti, na šta se on zgrozio.

Hypetv.rs V.M.

Miroslav Ilić – koncerti

Miroslav Ilić decenijama puni hale širom sveta, a njegovo tradicionalno druženje sa publikom u Beogradu mu je posebno drago. Beograđane i ove godine, 10. i 11. decembra 2025. godne očekuje dva koncerta u Sava Centru. Karte nađite OVDE.

Takođe, slavuj iz Mrčajevaca sprema i spektakl u Zagrebu. Posle 15 godina zapevaće u Zagrebačkoj areni, zbog čega ne krije uzbuđenje.

“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner