“NADICA ADEMOV JE UMIŠLJENA! NIJE HTELA DA SE SLIKA SA MNOM!” On je opleo po pevačici
“NADICA ADEMOV JE UMIŠLJENA! NIJE HTELA DA SE SLIKA SA MNOM!”
Folk pevačica je u poslednje vreme dosta komentarisana.
Foto Hype TV
Nadica Ademov godinama je na estradi, ali se o njenom privatnom životu tek od nedavno govori.
Jedan sagovornik Hype TV gostovao je u podkastu D-cast, a reč je o tiktokeru Lepi Luki.
“NADICA ADEMOV JE UMIŠLJENA! NIJE HTELA DA SE SLIKA SA MNOM!”
“Prekjuče sam bio u Klubu narodnjaka. Bila je Nadica, Andreana… Došli su Đani i Darko Lazić.. Svi me gledaju, a ta Nadica Ademov jedina se napravila pametnom. Sagla glavu, ni sa kim nije htela da se slika. Devojko, šta ti glumiš? Kontaš”, rekao je Luka.
Foto Hype TV
“Nadica Ademov koja nema neke prevelike hitove. Ona jeste pevačica… Pevačina je, ne možeš to da ne kažeš. Ali što si ti toliko umišljena?”, dodao je i zaključio da je reč o kompleksu.
Podsetimo, Luka je u D-castu pričao i o tome da je u vezi sa jednim pevačem.
“Zauzet sam, lepo mi je. I to još kada bi znao sa kim sam u vezi…. Dečko je sa javne scene, pevač! Muškarac je, oženjen je, ima decu, ja to ne krijem, ja to javno pričam. On će mi pomoći da snimim pesmu, koju ću da izbacim u martu. Ja nisam kriv što se takvi lepe za mene. Upoznali smo tako što smo se sreli uživo. Razmenili smo brojeve telefona, dopisivali se, Videli smo se u apartmanu, pričali…., šokirao je Luka Radivojević.
Hypetv.rs V.M.
NOVA MIRA
Najbolja pevačica na našim prostorima nedavno je objavila novi singl pod nazivom “Branim se”.
Mira Škorić je tako iznenadila brojnu publiku, a za Hype TV portal imala je par reči o novom projektu.
“Pesmu je radio Vuk Matić, tekst, muziku i aranžman. Jedna divna saradnja. Prosto mislim da je apsolutno ženska himna. To sam ja, a opet nekako malo drugačije je sve to upakovano. U svakom slučaju, ponavljam, to je ženska himna“, rekla je Mira za naš portal. Poslušajte pesmu “Branim se”, a pogledajte i fantastičan spot: