Mira Škorić jedna je od najcenjenijih pevačica kod nas, a u poslednje vreme je povratila svoju popularnost zahvaljujući svom radu i Hype produkciji.

O muzičkoj zvezdi je nedavno govorio i naš sagovornik Žika Živanović, čuveni Žika Zana.

„Ja mogu da pričam o Hegelu, a posle toga, recimo, o Miri Škorić. O svemu možemo da pričamo. Hegel ima dobre stvari, Mira Škorić takođe. Onda je rekao po koju o vlasnici brojnih hitova, poput „Otkači“ i „Ti si ko i ja“. Spomenuo je i njenu naslednicu.
„Miru obožavam, ona je prava energija. Ima divnu ćerku. I nju sam imao prilike da upoznam. Miru znam jako dugo. I dok je radila svoje albume u studiju. Mnogo dobar lik, sa puno energije i lavica, borac“, ističe Žika.
„MIRA ŠKORIĆ JE LAVICA I BORAC!“ Kolega pohvalio pevačicu – ove uspomene ima sa njom!
„Ima divnih likova u našem poslu. Kao i onih koji ne zaslužuju da se pomenu“, dodao je Živanović.
Podsetimo, sledeći u nizu velikih koncerata održava se u sarajevskoj Skenderiji. Aca Lukas će napraviti spektakl, a pomoći će mu njegovi prijatelji Mira Škorić i Miroslav Ilić.
Hypetv.rs V.M.
Hype Zvezde
Uskoro na Hype televiziji počinju Hype Zvezde. Šou koji će zablistati nikad jače na našoj medijskoj sceni. Poslednje u nizu ime koje se pojavilo kao stručni žiri je Boki 13, makedonski šoumen.
„Što se tiče kompletnog dela kako zvezda treba da izgleda, bez obzira da li se radi o muškom ili ženskom licu, ja ću ceniti i sam odnos, pokret, stajling i sve ostalo“, rekao je Boki i dodao:
„Boki 13 obećava da će njegova stručnost i kritički pristup dodatno podići kvalitet takmičenja, a kandidati mogu da očekuju izazove koji će testirati ne samo njihov glas, već i scenski nastup i harizmu.“
