Background adbanner
calendar

Ponedeljak 31. Mart, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BOMBA! Crvena Zvezda i Partizan DOBIJAJU VIŠEGODIŠNJE UGOVORE ZA EVROLIGU! MILJANA OTKRILA PLANOVE SA IVANOM MARINKOVIĆEM! Rešila da okrene drugi list čim on izađe iz rijalitija (VIDEO) Ledena oluja paralisala region! Proglašeno vanredno stanje – 300.000 ljudi u mraku! NI MARAKANA NI HUMSKA! Evo gde će se igrati FINALE Kupa Srbije! Spektakl u NAJAVI! 5 PREDLOGA ZA RUČAK ZA MANJE OD 600 DINARA! Brzo, lako i jeftino! BURNA REAKCIJA ŽIKE JAKŠIĆA NA PITANJE O SAŠI POPOVIĆU ŠOKIRALA POZNATOG VODITELJA! “Negativno sam iznenađen, zatečen sam njegovim ponašanjem” SAHRANJEN VLADICA MILJKOVIĆ: Viki jedva stoji na nogama, potresne scena na groblju OTKRIVENI DETALJI OPROŠTAJNOG PISMA POPULARNE DOMAĆE GLUMICE! Reči posvećene sinu jedincu razaraju…. ANELI I UROŠ VADE OČI! Uletelo obezbeđenje: “Akoholičarko sa tim kuglama na si*ama i sa tim nosem visećim CRNO BELI ISPUNILI USLOVE! Partizan obezbedio evropsku licencu “PIO JE I SPAVAO NA KLUPI…” Otkriveni ŠOKANTNI DETALJI o SRPSKOM FUDBALERU: “Njegova glava je bila UNIŠTENA” EKSKLUZIVNO ZA HYPE TV AMINA I RASIM HASIMBEGOVIĆ! Omiljena kreatorka domaćih zvezdi i umetnik sve oduševili EKSKLUZIVNI PAPARAZZO SA AERODROMA! Pevačica kao prava “zvezda”! Jedan joj gura kofere, drugi čeka kod auta (FOTO) “NE OSEĆAM SE KRIVIM ZA NJIHOV RASKID, ZNAM GA KAD VOLI” Osman Karić iskreno o Stefanovom RASKIDU ISPLIVALE ŠOK PREPISKE: Marko Đedović MOLI ZA PARE, pa PRETI SAMOUB*STVOM: U dugovima do guše (FOTO) Didi Džej o Gremi nagradi i nastupu sa Lejdi Gagom! OTKRILA SVE O VELIKOM KONCERTU

MIONA DOŽIVELA NERVNI SLOM, PA IZLETELA IZ BELE KUĆE! Ša je ne ostavlja na miru, progoni je i prati, ona VAN SEBE!

Objavio: RHT
31/05/2024 9:35 PM

Miona doživela nervni slom

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official

Ukućani su uživali u trpezi, kao i muzici, a Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša su napustili proslavu, pa se posvađali u dvorištu.

Naime, Ša se požalio Mioni na Uroša Stanića, koji ga neprestano provocira, ali ona nije želela da sluša njegovo kukanje, pa mu je poručila da odmah prestane da je smara, jer želi da sluša muziku i uživa u današnjem danu:

-Uroš je rekao da će me uništiti – rekao je Ša.

– Što se ti osvrćeš i pokazuješ srednji prst? – upitala je Miona.

– Provocira me – dodao je Ša.

– Nemoj da me smaraš više. Neću da se mešam i stajem između vas. Nemoj samo da mi dramiš – istakla je Miona.

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official/Miona doživela nervni slom

Miona o odnosu sa Ša

Podsećamo, Miona je danas gostovala u emisiji Miljane Kulić, gde je objasnila odnos sa Ša sada, nakon što je on svima otkrio da su ipak bili intimni, odnosno, da su imali se*sualni odnos, koji su dugo krili od javnosti:

– Nismo raskinuli. Odnos nam je trenutno klimav. Ne mogu da dođem sebi nakon one situacije koju smo imali, iskreno. Nisam to očekivala od njega. To što je rekao je njegova sramota. Moram da kažem da smo malo distancirani, jer mi je teško. Ne mogu da se ponašam kao da se ništa nije desilo, nadam se da će ovaj osećaj proći – rekla je Miona.

– Šta misliš kakvo sada mišljenje ima tvoja porodica o Ša? – upitala je Miljana.

– Još gore mišljenje sad imaju o njemu – rekla je Miona.

Hypetv.rs/E.B.

PROČITAJTE JOŠ:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner