„MI SMO STALNO ZAJEDNO!“ Oglasila se Hana Ikodinović nakon objave slike sa roditeljima!
„MI SMO STALNO ZAJEDNO!“ Oglasila se Hana Ikodinović nakon objave slike sa roditeljima!

/ @hanaikodinoviic
Nakon 15 godina od razvoda, bivši supružnici Nataša Bekvalac, naša pevačica i Dača Ikodinović, pojavili su se na maturi najstarije ćerke Hane.
Fotografije porodice na okupu, iako nisu zajedno, iznenadila je javnost a sada se tim povodom oglasila i hana Ikodinović Natašina i danilova naslednica.
Ona je nedavno imala maturu, pošto je završila gimnaziju „Ruđer Bošković“ a Nataša je objavila fotografije na svom profilu sa ceremonije. To je učinila i Hana objavivši fotografiju sa svojim roditeljima, pratiocem i mlađom sestrom Katjom.
„MI SMO STALNO ZAJEDNO!“ Oglasila se Hana Ikodinović nakon objave slike sa roditeljima!

/ @hanaikodinoviic
Iako su mnogi mislili kako Nataša i Danilo nisu u najboljim odnosima te da su se sada susreli posle dugo vremena, nije tako.
Naime, kako je Hana objavila na tiktoku ovu fotografiju, jedan od korisnika ove društvene mreže je prokomentarisao istu, te je i pohvalio susret bivših supružnika, a na ovaj komentar reagovala je Hana, koja je istakla da su oni zapravo stalno zajedno.
– Ovo niko očekivao nije, a ovako treba divna porodica, kao sav normalan svet…Čestitam Hana na diplomi, mama i tata konačno zajedno kao nekada – napisao je korisnik tiktoka.
– Vi niste očekivali, mi smo stalno zajedno – odgovorila je Hana.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.